Nabór ofert na wyłączność sprzedaży piwa oraz gastronomii podczas imprezy promocyjnej „4M”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 lipca 2018

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” ogłasza nabór ofert
na wyłączność sprzedaży piwa oraz gastronomii podczas imprezy promocyjnej pn. „4M” czyli mąka, mięso, miód i mleko w dniu 26 sierpnia 2018. w Repkach


1.    SLGD „Tygiel Doliny Bugu” zaprasza do składania pisemnych ofert na wyłączność sprzedaży piwa i gastronomii typu: dania z grilla, hot-dogi, frytki, hamburgery, zapiekanki, kebaby, podczas imprezy promocyjnej pn. „4M” czyli mąka, mięso, miód i mleko.
2.   Wyłączność na sprzedaż gastronomii nie obejmuje handlu podczas imprezy tradycyjnych/regionalnych wyrobów gastronomicznych typu: np. wyroby cukiernicze a także sprzedaży lodów, słodyczy, popcornu i waty cukrowej, miodu, ziemniak na patyku, gofry, sorbety.
3.   Ofertę należy wysłać scanem na adres e-mail: specjalista@tygieldolinybugu.pl - ofertę należy wypełnić na załączonym poniżej wzorze. 
4.   Termin składania ofert upływa 17 lipca 2018 r. o godz. 12.00. Oferty które napłyną po tym terminie, nie będą rozpatrywane.

5.   Oceny dokona Komisja ds. wyboru oferty powołana przez Prezesa Stowarzyszenia SLGD „Tygiel Doliny Bugu”  w terminie 14 dni od zakończenia naboru ofert.
6.   Weryfikacji podlegać będą następujące elementy oferty:

- wysokość ceny za stoisko (minimalna kwota brutto do zapłaty na rzecz Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” wynosi 3 500,00 zł.);
- doświadczenie Oferenta w zakresie organizacji ogródków piwnych podczas dużych imprez, które należy udokumentować.
7.   SLGD „Tygiel Doliny Bugu” zobowiązuje się do podpisania umowy na wyłączność sprzedaży piwa i gastronomii na terenie imprezy z Oferentem, który przedstawi najkorzystniejszą ofertę i spełnił wymogi formalne.

8. Organizator nie zapewnia przyłączenia ogródka do prądu.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT. 

WZÓR OFERTY (pobierz plik)