Wizyta studyjna „Poznajemy dobre przykłady kuchni regionalnej na obszarze LGD NEMUNAS”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 lipca 2021

Organizujemy wizytę studyjną w terminie 12-15 sierpnia 2021 r. na Litwę na obszarze LGD NEMUNAS, gdzie będzie możliwość zapoznania dobrych przykładów litewskiej kuchni regionalnej.

Jeśli jesteś przedstawicielem Koła Gospodyń Wiejskich, NGO, właścicielem obiektu gastronomicznego i noclegowego, pasjonatem kulinarnym, mieszkańcem obszaru SLGD „Tygiel Doliny Bugu” to zapraszamy Cię na wyjazd. 

UWAGA! W wizycie mogą wziąć udział jedynie osoby, które zostały zaszczepione przeciw COVID-19 (podwójną dawką bądź jedną dawką w przypadku szczepionki Johnson & Johnson).

Wszelkie informacje na temat obowiązków i obostrzeń wjazdu na Litwę znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod linkiem: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/litwa oraz na stronie Ambasady Republiki Litewskiej w Rzeczpospolitej polskiej pod linkiem: https://pl.mfa.lt/pl/pl/news .

Prosimy o zapoznanie.

Wizyta realizowana jest w ramach operacji pn. „Kuchnia nas łączy” mającej na celu promocję tradycyjnych produktów lokalnych, przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, wspólnych tradycji kulinarnych obszaru SLGD „Tygiel Doliny Bugu”, LGD „Bądźmy Razem” i LGD NEMUNAS z Litwy poprzez realizacje działań edukacyjnych o tematyce dziedzictwa kulinarnego i tradycyjnych produktów lokalnych, która współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19. 3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Projekt realizowany jest we współpracy z Lokalna Grupa Działania "Bądźmy Razem" z Węgrowa oraz VVG Nemunas z Litwy.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy wraz ze wszystkimi warunkami.

Zapraszamy.

 

Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik)