Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu"

Szkolenie dotyczące ogłoszonego naboru nr 15/2017 podczas III FORUM ŁOSICACH

8 września 2017

W dniu 6 września 2017r. w Łosicach uczestniczyliśmy w „III FORUM Z ZAKRESU BUDOWANIA PARTNERSTWA LOKALNEGO NA RZECZ OŻYWIENIA SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO I AKTYWIZACJI RYNKU PRACY W POWIECIE ŁOSICKIM”

Podczas forum przedstawiliśmy możliwości pozyskania środków w ramach projektów grantowych i konkursowych w zakresie wspierania lokalnych inicjatyw oraz przeprowadziliśmy szkolenie dotyczące ogłoszonego naboru nr 15/2017 dotyczącego budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej; wzmocnienia kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych.

W trakcie spotkania zaprezentowały się również dwie gminy z powiatu łosickiego należące do naszego stowarzyszenia, tj. Gmina Platerów i Gmina Huszlew oraz Gospodarstwo Sadownicze „Alina Paluch i córka” z Klimczyc-Kolonii. Podczas forum dokonana została również diagnoza Czterech Zasad Ożywienia Społeczno-Gospodarczego w Powiecie Łosickim.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie