Jesteś tutaj: Start / DZIAŁALNOŚĆ / KSOW

KSOW

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Wizyta studyjna w Bieszczady

5 sierpnia 2019

Przyzagrodowy chów gęsi

Przejdź do - Przyzagrodowy chów gęsi

SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu" w terminie 17-20 września br. było współorganizotorem szkoleń pt. „Przyzagrodowy chów gęsi szansą na aktywizację mieszkańców obszarów wiejskich". Organizatorem powyższych szkoleń była Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi. Celem spotkań było nabycie przez uczetników praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu hodowli gęsi. Szkolenie było dofinansowane przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich.

 

 

25 września 2018

Forum Lokalnych Grup Działania

Przejdź do - Forum Lokalnych Grup Działania

W dnia 13-14 września br. ze środków KSOW 2014-2020 organizowaliśmy Forum Lokalnych Grup Działania. Forum przyczyniło do wymiany doświadczeń w zakresie realizacji RLKS, wspólnego opracowania rozwiązań poprawiających wdrażanie środków RLKS, podniesienia kompetencji LGD w zakresie wykonywanych zadań w ramach LSR, jak również podniesienia jakości zarządzania oraz przyczynienie się do wzmocnienia kapitału społecznego w społecznościach wiejskich przy wspieraniu tworzenia sieci współpracy partnerskiej dotyczącej obszarów wiejskich.

24 września 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w "Konferencji Agroturystycznej"

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich serdecznie zaprasza do udziału w przedsięwzięciu pn. ”Konferencja Agroturystyczna”, które odbędzie się 28 września 2018 r. w Ziołowym Zakątku, Koryciny 73B, 17-315 Grodzisk (województwo podlaskie). Przedsięwzięcie kierowane jest w szczególności do kwaterodawców z obszaru województwa podlaskiego, podmiotów zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej z zakresu turystyki wiejskiej oraz samorządów i instytucji działających na rzecz turystyki.

18 września 2018
Czytaj więcej o: Serdecznie zapraszamy do udziału w "Konferencji Agroturystycznej"

Szkolenie strategiczne „Digital marketing i media społecznościowe”

Przejdź do - Szkolenie strategiczne „Digital marketing i media społecznościowe”

W dniach 05-06 września ze środków KSOW 2014-2020 organizowaliśmy szkolenie strategiczne „Digital marketing i media społecznościowe”. Szkolenie przyczyniło się do aktywizacji i doradztwa na rzecz beneficjentów i prawidłowej realizacji budżetu poprzez dostarczenie najnowszej, praktycznej wiedzy, umiejętności i kompetencji z zakresu zarządzania mediami społecznościowymi oraz obszarem Digital. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywne uczestnictwo. 

 

7 września 2018

Forum Lokalnych Grup Działania

Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik)

Program szkolenia (pobierz plik)

9 sierpnia 2018

Szkolenie strategiczne: „Digital marketing i media społecznościowe”.

 

 

Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik)

Program szkolenia (pobierz plik)

8 sierpnia 2018

WYJAZD STUDYJNY 20-23.06.2018

Przejdź do - WYJAZD STUDYJNY 20-23.06.2018

W dniach 20-23 czerwca ze środków KSOW 2014-2020 organizowaliśmy wyjazd studyjny do woj. warmińsko - mazurskiego. Odwiedziliśmy placówki wsparcia dziennego dla dzieci, młodzieży i os. starszych. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za aktywny udział, mamy nadzieję że wyjazd okaże się inspiracją do dalszych działań w zakresie rozwoju miejsc pobytu dla naszych mieszkańców.

3 lipca 2018

„Wyjazd studyjny – dzienne ośrodki wsparcia dla dzieci, młodzieży i seniorów”"Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie
www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej".


28 maja 2018
Czytaj więcej o: „Wyjazd studyjny – dzienne ośrodki wsparcia dla dzieci, młodzieży i seniorów”

Warsztaty serowarskie Kłopoty Bańki 29.03.2017 r.

Przejdź do - Warsztaty serowarskie Kłopoty Bańki 29.03.2017 r.

W dniu wczorajszym tj. 29.03.2017 r. zakończyliśmy cykl warsztatów serowarskich w województwie podlaskim. Trzecie i za razem ostatnie spotkanie odbyło się w Kłopotach Bańkach. W warsztatach uczestniczyło 24 osoby, które dowiedziały się o metodach samodzielnego wykonywania w warunkach domowych różnych rodzajów serów. Na koniec warsztatów odbyła się degustacja wytworzonych serów.

30 marca 2017

Warsztaty serowarskie Stadniki 28.03.2017r.

Przejdź do - Warsztaty serowarskie Stadniki 28.03.2017r.

W dniu wczorajszym tj. 28.03.2017 r. w Stadnikach gm. Grodzisk odbyły warsztaty pn. „Przetwarzanie mleka udojowego – warsztaty serowarskie”. Podczas spotkania uczestnicy zapoznali się z metodami samodzielnego wykonywania w warunkach domowych różnych rodzajów serów m.in goudy farmerskiej, ricotty, mozzarelli. Na koniec odbyła się degustacja wytworzynych serów.

29 marca 2017