Jesteś tutaj: Start / DZIAŁALNOŚĆ / KSOW

KSOW

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Ogród przyjazny pszczołom w Grodzisku

Przejdź do - Ogród przyjazny pszczołom w Grodzisku
W Grodzisku powstał ogród przyjazny pszczołom, który został wykonany przez mieszkańców gminy w ramach realizacji operacji pn. Warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim". 
Uczestnicy podczas warsztatów teoretycznych zdobyli wiedzę na temat roślin przyjaznych pszczołom, natomiast podczas zajęć praktycznych wykonali nasadzenia w centrum swojej miejscowości.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie oraz Pani Anecie za szczególne zaangażowanie w realizację projektu.
 
Projekt dofinansowany ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.
 
                                                 
 

 

23 lipca 2021

Rekrutacja na warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego" w Korczewie

Zapraszamy do udziału w warsztatach "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego".

Ogłaszamy nabór uczestników na warsztaty w Korczewie. 

Rekrutacja trwa do 21 lipca 2021 r. do godz. 15:30.

Projekt realizowany jest w 16 miejscowościach powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego. 
W późniejszych terminach warsztaty odbywać się będą także w gminie: Huszlew, Łosice, Olszanka, Platerów, Sarnaki, Stara Kornica, Przesmyki, Paprotnia, Jabłonna Lacka, Repki, Sabnie, Sterdyń, Ceranów, Kosów Lacki, Sokołów Podlaski..

Projekt dofinansowany ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. 
 
 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (pobierz plik)
13 lipca 2021

Warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego"

12 lipca 2021

Rekrutacja na warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim" w Nurcu - Stacji

Zapraszamy do udziału w warsztatach "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim".

Ogłaszamy nabór uczestników na warsztaty w Nurcu - Stacji. 

Rekrutacja trwa do 7 lipca 2021 r. do godz. 15:30.

Projekt realizowany jest w 9 miejscowościach powiatu siemiatyckiego. W późniejszych terminach warsztaty odbywać się będą także w gminie: Dziadkowice, Siemiatycze, Perlejewo, Drohiczyn, Mielnik, Milejczyce.

Projekt dofinansowany ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. 
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (pobierz plik)
29 czerwca 2021

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie warsztatów "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego"

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie warsztatów.  
Termin składania ofert upływa dnia 06.07.2021 r. o godz. 15.30. 

Więcej informacji w dołączonym zapytaniu ofertowym. 

29 czerwca 2021

Podpisaliśmy umowę na Warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego"

Przejdź do - Podpisaliśmy umowę na Warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego"

Nasz kolejny projekt otrzymał dofinansowanie. W Węgrowie 11.06.2021 r. podpisaliśmy umowę na realizację operacji pn.: Warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego". W 16 gminach nalżących do LGD z województwa mazowieckiego powstaną ogrody przyjazne pszczołom. Mieszkańcy podczas warsztatów dowiedzą się jak urządzać ogrody miododajne. Dodatkowo w ramach projektu zostaną zakupione "pszczele domki".

14 czerwca 2021

Rekrutacja na warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim"

Zapraszamy do udziału w warsztatach "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim".

Ogłaszamy nabór uczestników na warsztaty w Grodzisku oraz Siemiatyczach. 

Projekt realizowany będzie w 9 miejscowościach powiatu siemiatyckiego. W późniejszych terminach warsztaty odbywać się będą także w gminie: Dziadkowice, Siemiatycze, Nurzec - Stacja, Perlejewo, Drohiczyn, Mielnik, Milejczyce.

Projekt dofinansowany ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (pobierz plik)

10 czerwca 2021

Warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim"

9 czerwca 2021

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie warsztatów "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim"

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie warsztatów.  
Termin składania ofert upływa dnia 08.06.2021 r. o godz. 15.30. 

Więcej informacji w dołączonym zapytaniu ofertowym. 

1 czerwca 2021

Podpisaliśmy umowę na Warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim"

Przejdź do - Podpisaliśmy umowę na Warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim"
Pracujemy ciężko jak pszczółki. W dniu dzisiejszym została podpisana umowa na realizację operacji pn.: Warsztaty "Ogrody przyjazne pszczołom - urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim".
W dziewięciu miejscowościach z gmin należących do Powiatu Siemiatyckiego powstaną ogrody przyjazne pszczołom. Mieszkańcy podczas warsztatów dowiedzą się jak urządzać ogrody miododajne. Dodatkowo w ramach projektu zostaną zakupione "pszczele domki""</span
27 maja 2021

MAZOWIECKIE DOBRE PRAKTYKI I TRADYCJE KULINARNE – PRODUKTY REGIONALNE I TRADYCYJNE

4 listopada 2019