Jesteś tutaj: Start / DZIAŁALNOŚĆ / KRUS

KRUS

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Kolonie letnie 2022

Informacja dla II turnusu wypoczynku zimowego 2022

Informacja dla I turnusu wypoczynku zimowego w 2022

Kolonie zimowe 2022 r.

Kolonie letnie 2021 w Smołdzińskim Lesie

Przejdź do - Kolonie letnie 2021 w Smołdzińskim Lesie

W dniach 16 - 25.08.2021 r. odbył się III turnus koloni letnich w Smołdzińskim Lesie. W wypoczynku wzięło udział  71 osób. Uczestnikom wypoczynku został przygotowany program obejmujący m.in.: pogadanki na temat zdrowego odżywiania, udzielania pierwszej pomocy, zajęcia sportowe, animacje, zajęcia plastyczne. Dzieci i młodzież podczas wypoczynku miały zapewnione liczne wycieczki m.in. do: Gdańska, Sopotu, Ustki, podczas których zwiedzili bunkry Bluchera, Muzeum Parku Słowińskiego w Smołdzinie, latarnię morską w Czołpinie, port w Ustce.

Wypoczynek letni w formie półkolonii kolonii ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 złotych na każdego uczestnika.

26 sierpnia 2021

Półkolonie w Szkole Podstawowej w Perlejewie

Przejdź do - Półkolonie w Szkole Podstawowej w Perlejewie

W dniach 9 - 20.08.2021 r. w Szkole Podstawowej w Perlejewie odbyły się półkolonie w ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej dofinansowane przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników. W wypoczynku wzięło udział  30 uczestników, dla których został przygotowany program obejmujący m.in.: pogadanki na temat zdrowego odżywiania i bezpiecznych wakacji na wsi, zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne, wycieczki, rejs katamaranem. Dzieci podczas wypoczynku spędziły aktywnie czas w parku linowym, parku zabaw oraz basenie. Dzieci zwiedziły m.in. Alpakarium, Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, Nadbużańskie Centrum Turystyki Kajakowej w Drohiczynie.

Wypoczynek letni w formie półkolonii kolonii ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375,00 złotych na każdego uczestnika.

23 sierpnia 2021

III TURNUS KOLONII LETNICH W SMOŁDZIŃSKIM LESIE

Przejdź do - III TURNUS KOLONII LETNICH W SMOŁDZIŃSKIM LESIE

Dziś wyruszył III turnus kolonii do Smołdzińskiego Lasu. Uczestnicy wypoczynku będą korzystać z uroków morza do 25 sierpnia br.

Uczestnikom wypoczynku życzymy bezpiecznej podróży, dużo słońca, ciepłej wody, radosnej zabawy i udanego wypoczynku.

Wypoczynek letni w formie kolonii ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 złotych na każdego uczestnika.

16 sierpnia 2021

Zmiana terminu III turnusu kolonii letnich 2021 w Smołdzińskim Lesie

30 lipca 2021

Półkolonie w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Szydłówce

Przejdź do - Półkolonie w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Szydłówce

W terminie od 12.07.2021 r. do 23.07.2021 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Szydłówce odbyły się półkolonie letnie, w których wzieło udział 45 osób. Dla uczestników został przygotowany program obejmujący m.in.: pogadanki na temat zdrowego odżywiania, zajęcia sportowe, plastyczne, wycieczki. Dzieci podczas wypoczynku spędziły aktywnie czas w parku linowym, parku zabaw, na kręgielni, basenie, zoo.

Wypoczynek letni w formie kolonii ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375,00 złotych na każdego uczestnika.

29 lipca 2021

II turnus wypoczynku letniego w Białym Dunajcu

Przejdź do - II turnus wypoczynku letniego w Białym Dunajcu

Dziś ruszył II turnus wypoczynku letniego do Białego Dunajca, który będzie trwał do 25 lipca. Wszystkim uczestnikom życzymy bezpiecznej podróży, dużo słońca, dobrej zabawy oraz udanego wypoczynku.

Uczestnicy wypoczynku zostaną zakwaterowani w ośrodku Prywatne Kwatery Władysław Pańszczyk, ul. Jana Pawła II 297A, 34-425 Biały Dunajec.

Wypoczynek letni w formie kolonii ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 złotych na każdego uczestnika.

16 lipca 2021

Półkolonie w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Mostowie

Przejdź do - Półkolonie w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Mostowie

W dniach 1 - 14.07.2021 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Mostowie odbyły się półkolonie w ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej dofinansowane przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375 zł na każdego uczestnika. W wypoczynku wzięło udział  28 uczestników, dla których został przygotowany program obejmujący m.in.: pogadanki na temat zdrowego odżywiania, nauki udzielania pierwszej pomocy, zajęcia sportowe, plastyczne, wycieczki. Dzieci podczas wypoczynku spędziły aktywnie czas w parku linowym, parku trampolin, na kręgielni oraz basenie.

15 lipca 2021