Jesteś tutaj: Start / DZIAŁALNOŚĆ / KRUS

KRUS

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zmiana terminu III turnusu kolonii letnich 2021 w Smołdzińskim Lesie

30 lipca 2021

Półkolonie w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Szydłówce

Przejdź do - Półkolonie w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Szydłówce

W terminie od 12.07.2021 r. do 23.07.2021 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Szydłówce odbyły się półkolonie letnie, w których wzieło udział 45 osób. Dla uczestników został przygotowany program obejmujący m.in.: pogadanki na temat zdrowego odżywiania, zajęcia sportowe, plastyczne, wycieczki. Dzieci podczas wypoczynku spędziły aktywnie czas w parku linowym, parku zabaw, na kręgielni, basenie, zoo.

Wypoczynek letni w formie kolonii ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375,00 złotych na każdego uczestnika.

29 lipca 2021

II turnus wypoczynku letniego w Białym Dunajcu

Przejdź do - II turnus wypoczynku letniego w Białym Dunajcu

Dziś ruszył II turnus wypoczynku letniego do Białego Dunajca, który będzie trwał do 25 lipca. Wszystkim uczestnikom życzymy bezpiecznej podróży, dużo słońca, dobrej zabawy oraz udanego wypoczynku.

Uczestnicy wypoczynku zostaną zakwaterowani w ośrodku Prywatne Kwatery Władysław Pańszczyk, ul. Jana Pawła II 297A, 34-425 Biały Dunajec.

Wypoczynek letni w formie kolonii ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 złotych na każdego uczestnika.

16 lipca 2021

Półkolonie w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Mostowie

Przejdź do - Półkolonie w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Mostowie

W dniach 1 - 14.07.2021 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Mostowie odbyły się półkolonie w ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej dofinansowane przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375 zł na każdego uczestnika. W wypoczynku wzięło udział  28 uczestników, dla których został przygotowany program obejmujący m.in.: pogadanki na temat zdrowego odżywiania, nauki udzielania pierwszej pomocy, zajęcia sportowe, plastyczne, wycieczki. Dzieci podczas wypoczynku spędziły aktywnie czas w parku linowym, parku trampolin, na kręgielni oraz basenie.

15 lipca 2021

RUSZYŁ I TURNUS WYPOCZYNKU DO BIAŁEGO DUNAJCA

Przejdź do - RUSZYŁ I TURNUS WYPOCZYNKU DO BIAŁEGO DUNAJCA

W dniu 05.06.2021 r. ruszył pierwszy turnus wypoczynku letniego do Białego Dunajca ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 złotych na każdego uczestnika.

Uczestnikom kolonii życzymy udanego wypoczynku!

5 lipca 2021

Informacja dotycząca wyjazdu I turnusu kolonii letnich do Białego Dunajca

2 lipca 2021

Ankieta kwalifikacji uczestnika kolonii w 2021 r.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym w kraju wywołanym wirusem SARS CoV-2 prosimy rodziców/opiekunów prawnych o wypełnienie ankiety kwalifikacji uczestnika wypoczynku letniego w formie kolonii w 2021 r.

Wypełnioną ankietę należy dotarczyć do biura stowarzyszenia na 2 dni przed rozpoczęciem wypoczynku lub w dniu wyjazdu na miesce wypoczynku wypoczynek.

22 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Ankieta kwalifikacji uczestnika kolonii w 2021 r.

KOLONIE LETNIE 2021

PÓŁKOLONIE 2021

16 czerwca 2021

INFORMACJA DOTYCZĄCA ORGANIZACJI KOLONII I PÓŁKOLONII LETNICH W 2020R.

W związku z brakiem szczegółowych wytycznych dotyczących organizacji wypoczynków letnich w  czasie trwania pandemii koronawirusa Stowarzyszenie dbając o zdrowie dzieci i młodzieży informuje, iż kolonie i półkolonie w 2020 roku nie będą organizowane.

27 maja 2020
Czytaj więcej o: INFORMACJA DOTYCZĄCA ORGANIZACJI KOLONII I PÓŁKOLONII LETNICH W 2020R.

Zakończenie II turnusu wypoczynkowego w Białym Dunajcu

Przejdź do - Zakończenie II turnusu wypoczynkowego w Białym Dunajcu

 W dniu 17.02.2020 r. zakończył II turnus wypoczynku zimowego 2020 r. w Białym Dunajcu, w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika. Uczestnikom wypoczynku zostały przygotowane zajęcia w formie m.in. nauki jazdy na nartach i łyżwach, zajęć rekreacyjnych na pływalni, wyjazdów do kina, licznych wycieczek turystyczno – krajoznawczych po Białym Dunajcu, Zakopanem, Murzasichle oraz pogadanek na temat uzależnień, zdrowego odżywiania, udzielania pierwszej pomocy, gier edukacyjnych oraz sprawnościowych na świeżym powietrzu.

18 lutego 2020