Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu"

Archiwum

 

 

Artykuły

LISTA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA 18.11.2020 R.

PROCEDURY 28.10.2016r

4 stycznia 2017

LEADER+

LEADER+ (czytaj „lider”) to jeden z najciekawszych i co najważniejsze, najbardziej skutecznych programów unijnych. Jego celem jest szeroko pojęty rozwój obszarów wiejskich. Praktycznie jest to jedyny program dający szansę na ubieganie się o środki unijne w formie dotacji bezzwrotnych. Co jednak ważniejsze, program ten daje możliwości bezpośredniego decydowania o kierunkach rozwoju gmin, na których terenie działa.

Czytaj więcej o: LEADER+

STÓŁ DARÓW ZIEMI

 Stowarzyszenie ,,Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" informuje, iż organizowany jest festyn Międzynarodowego Dnia Ziemi, który odbędzie się 24 kwietnia 2016r (niedziela). W związku z tym zapraszamy do udziału w ekspozycji „STÓŁ DARÓW ZIEMI- Produkty lokalne i tradycyjne bogactwem polskich regionów” na festynie DZIEŃ ZIEMI. Udział w ekspozycji jestodpłatny. Koszt udziału jest pokrywany we własnym zakresie. Koszt jednego stanowiska wynosi 500 zł. + koszt dojazdu (we własnym zakresie). Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do 24 marca 2016r. do biura SLGD „Tygiel Doliny Bugu” drogą telefoniczną bądź e- mailową.

Nr. tel: 85 655 77 06

E-mail: biuro@tygieldolinybugu.pl

 

21 marca 2016

Projekt "Ekologiczny przemysł? tak to możliwe!"

Przejdź do - Projekt "Ekologiczny przemysł? tak to możliwe!"

Mikrodotacje - województwo mazowieckie

Fundacja Fundusz Współpracy wspólnie z partnerami - Stowarzyszeniem Europa i My oraz Stowarzyszeniem Biuro Obsługi Inicjatyw Społecznych wybrana została na Operatora mikrodotacji dla województwa mazowieckiego w ramach I Priorytetu Programu Fundusz Inicjatyw.

Czytaj więcej o: Mikrodotacje - województwo mazowieckie

Cykl szkoleń pod tytułem „Innowacyjny gospodarz”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie na zlecenie Fundacji Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA przystępuje do realizacji cyklu szkoleń pod tytułem „Innowacyjny gospodarz”.  Szkolenie skierowane są do rolników, doradców rolniczych, członków Lokalnych Grup Działania, nauczycieli, studentów i uczniów szkół rolniczych oraz mieszkańców obszarów wiejskich.

Czytaj więcej o: Cykl szkoleń pod tytułem „Innowacyjny gospodarz”

POZNAJCIE PODLASIE - z biegiem czasu, z nurtem rzeki Bug

Informujemy, iż Powiat Siemiatycki opracował turystyczną aplikację mobilną „Poznajcie Podlasie” na sytemy Android i iOS oraz portal turystyczny. Aplikacja przedstawia propozycje aktywnego wypoczynku w Dolinie Bugu, na ziemiach Podlasia Nadbużańskiego.

Czytaj więcej o: POZNAJCIE PODLASIE - z biegiem czasu, z nurtem rzeki Bug

Zapraszamy do udziału w projekcie "Dębowa Wić" - warsztaty międzypokoleniowe

Przejdź do - Zapraszamy do udziału w projekcie "Dębowa Wić" -  warsztaty międzypokoleniowe

Zaproszenie na "Warsztaty Kulinarne" we wsi Arbasy

Przejdź do - Zaproszenie na "Warsztaty Kulinarne" we wsi Arbasy

Zapraszamy na "Majówkę dla dzieci i młodzieży" we wsi Arbasy

Przejdź do - Zapraszamy na "Majówkę dla dzieci i młodzieży" we wsi Arbasy