Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu"

PROJEKTY WSPÓŁPRACY

Artykuły

Spotkanie promujące szlak – Uroczyste Otwarcie Szlaku

Przejdź do - Spotkanie promujące szlak –  Uroczyste Otwarcie Szlaku

W dniu 13 października 2018 r. o godz. 13.00 w Milejczycach odbyło  się drugie z planowanych spotkań promujących „Samochodowo – Motocyklowy Podlaski Szlak Sakralny”.

Spotkanie miało formę piknikową. Wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z ciepłego posiłku oraz posiedzieć przy zorganizowanym ognisku.

W trakcie spotkania uczestnicy zostali szczegółowo poinformowani o szlaku. Przedstawiono prezentację ukazującą powstanie szlaku. Zorganizowano stoisko, na którym były dostępne publikacje oraz gadżety promujące szlak. Każdy uczestnik mógł szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi obiektami sakralnymi dostępnymi na szlaku.

Nie zapomniano również o dzieciach i młodzieży, dla których zorganizowano ciekawe gry i zabawy.

Niektórzy z uczestników w części przejechało trasę szlaku, a następnie wspólnie brali udział w spotkaniu w Milejczycach.

Dodatkowo wystąpiły ciekawe zespoły, które rozbawiły wszystkich uczestników spotkania.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach poddziałania 19.3 ,,Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

15 października 2018

Spotkanie promujące szlak – Konferencja Prasowa

Przejdź do - Spotkanie promujące szlak – Konferencja Prasowa

W dniu 13 października 2018 r. o godz. 11.00 w Milejczycach odbyło  się pierwsze z planowanych spotkań promujących „Samochodowo – Motocyklowy Podlaski Szlak Sakralny”. W spotkaniu uczestniczyła lokalna prasa i TV, przedsiębiorcy i kwaterodawcy z terenu LGD, osoby obsługujące punkty informacji turystycznej, samorządy, turyści, księża oraz lokalni mieszkańcy.

W trakcie spotkania uczestnicy zostali szczegółowo poinformowani o szlaku. Zostały rozdane publikacje oraz gadżety promujące szlak. Ciekawym dodatkiem promującym szlak były pierniczki w kształcie samochodzików oraz serduszek z napisem „Podlaski Szlak Sakralny”, które posłużyły jako poczęstunek dla uczestników spotkania.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach poddziałania 19.3 ,,Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

15 października 2018

Zaproszenie na otwarcie szlaku

21 września 2018

II część projektu ,,Young Local Leaders"

Przejdź do - II część projektu ,,Young Local Leaders"

Od 27.07.2018r. do 05.08.2018r. młodzież z obszaru gmin należących do SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu", SLGD ,,Bądźmy Razem” oraz LGD ,,Nemunas" z Litwy uczestniczyła w międzynarodowym projekcie współpracy pt. ,,Young Local Leaders” (Młodzi Lokalni Liderzy). Uczestniczyło w nim 30 uczestników, po 10 ze strony każdego z partnerów. Obóz odbył się w Smalininkai małej miejscowości nad Niemnem, region Jurbarkas.

13 sierpnia 2018
Czytaj więcej o: II część projektu ,,Young Local Leaders"

Spotkanie przygotowujące do obozu w ramach projektu pt. ,,Młodzi Lokalni Liderzy"

Przejdź do - Spotkanie przygotowujące do obozu w ramach projektu pt. ,,Młodzi Lokalni Liderzy"

W dniu 20.07.2018r. zorganizowaliśmy spotkanie przygotowujące młodzież z obszaru SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu" oraz LGD "Bądźmy Razem" do obozu, który realizowany będzie w ramach projektu współpracy pt.,,Young Local Leaders". II część projektu już 27.07 w Smalininkai na Litwie.

20 lipca 2018

I cześć projektu ,,Young Local Leaders"

Przejdź do - I cześć projektu ,,Young Local Leaders"

W dniach 4-13.07. br. zorganizowaliśmy obóz w ramach I etapu projektu współpracy pt. ,,Young Local Leaders” (Młodzi Lokalni Liderzy), realizowany we współpracy przez  Stowarzyszenia – LGD ,,Bądźmy Razem”, LGD ,,Nemunas” z Litwy oraz SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”. Przed rozpoczęciem obozu stowarzyszenie zorganizowało spotkanie przygotowujące uczestników do projektu. Uczestnikami była 30 osobowa grupa młodzieży, po 10 osób z terenu każdej LGD, zakwaterowana w ośrodku wypoczynkowym „Relaks – Perła Serpelic”.

18 lipca 2018
Czytaj więcej o: I cześć projektu ,,Young Local Leaders"

Spotkanie przygotowujące do obozu w ramach projektu pt. ,,Młodzi Lokalni Liderzy"

Przejdź do - Spotkanie przygotowujące do obozu w ramach projektu pt. ,,Młodzi Lokalni Liderzy"

W dniu dzisiejszym LGD zorganizowało spotkanie przygotowujące młodzież z obszaru SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu" oraz LGD "Bądźmy Razem" do obozu, który realizowany będzie w ramach projektu współpracy pt.,,Young Local Leaders". Obóz już 4.07. br. w Serpelicach.

26 czerwca 2018

Przedłużamy nabór uczestników do międzynarodowego projektu współpracy pn. „Young Local Leaders (Młodzi Lokalni Liderzy)”

Przedłużamy nabór uczestników do międzynarodowego projektu współpracy pn. „Young Local Leaders (Młodzi Lokalni Liderzy)”.

Wszystkie informacje i dokumentu zawarte są pod linkiem: http://tygieldolinybugu.pl/art,1092,nabor-uczestnikow-do-miedzynarodowego-projektu-wspolpracy-pn-young-local-leaders-mlodzi-lokalni-liderzy

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o przesłanie karty zgłoszeniowej na adres specjalista@tygieldolinybugu.pl do dnia 6 kwietnia 2018 r. do godz. 15.30. 

26 marca 2018

Nabór uczestników do międzynarodowego projektu współpracy pn. „Young Local Leaders (Młodzi Lokalni Liderzy)”

JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA:
– lubi aktywny tryb życia,
– jest przyjaźnie nastawiona do otoczenia,
– lubi pracę zespołową,
– angażuje się na 120% w to co robi,

Zgłoś do udziału w projekcie!

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu” realizuje w partnerstwie z LGD „NEMUNAS” oraz Stowarzyszeniem – Lokalną Grupą Działania „Bądźmy Razem” międzynarodowy projekt współpracy pn. „Young Local Leaders (Młodzi Lokalni Liderzy)”. W związku z tym planowane są trzy etapy projektu młodzieżowego:

5 marca 2018
Czytaj więcej o: Nabór uczestników do międzynarodowego projektu współpracy pn. „Young Local Leaders (Młodzi Lokalni Liderzy)”

PODPISANIE UMOWY NA PROJEKT WSPÓŁPRACY "Młodzi Lokalni Liderzy" ("Young Local Leaders")

Przejdź do - PODPISANIE UMOWY NA PROJEKT WSPÓŁPRACY "Młodzi Lokalni Liderzy" ("Young Local Leaders")

9 stycznia Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania- Tygiel Doliny Bugu” jako koordynator międzynarodowego projektu współpracy realizowanego wraz z Lokalną Grupą Działania "Bądźmy Razem" z Węgrowa oraz Lokalną Grupą Działania "Nemunas" z Litwy, podpisało umowę na projekt współpracy pn. „Młodzi Lokalni Liderzy" ("Young Local Leaders").

11 stycznia 2018

Informacja o zakończeniu postępowania w sprawie wyboru przez Beneficjenta wykonawcy dotyczącego zapytania ofertowego z dnia 31.08.2017r.

W wyniku przeprowadzonego postępowania dotyczącego zapytania ofertowego z dnia 31 sierpnia 2017r., zakończono postępowanie z wyborem wykonawcy: 

Firma:
Landbrand Hubert Gonera,
ul. Czekoladowa 4,
60-681 Poznań,
Województwo: WIELKOPOLSKIE, Powiat: Poznań; Gmina: Poznań (gmina miejska),
Data wpływu oferty: 15-09-2017r.

 

22 września 2017