Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu"

Plan Komunikacji 2018r.

Artykuły

VI Przegląd Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu - ZGŁOSZENIA

Stowarzyszenie ,,Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" ogłasza konkurs w ramach VI Przeglądu Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu.

Zespół/Kapela z obszaru działania SLGD „Tygiel Doliny Bugu” zobowiązany jest do przygotowania 2 utworów max do 10 min. programu muzycznego.

W tym roku konkurs podzielony będzie na dwie kategorie:

1. Kategoria - Zespół;
2. Kategoria - Kapela. 

Zgłoszenia będą przyjmowane na podstawie załączonej do regulaminu odowiedniej karty zgłoszenia, którą należy przesyłać w terminie do 28 maja 2018r. na adres e-mail: specjalista@tygieldolinybugu.pl

 

REGULAMIN PRZEGLĄDU (pobierz plik)

KARTA ZGŁOSZNIA DLA ZESPOŁU (pobierz plik)

KARTA ZGŁOSZENIA DLA KAPELI (pobierz plik)

 

 

16 maja 2018

Wizyta studyjna - Dolina Baryczy

Organizujemy wizytę studyjną w terminie 7-10 czerwca 2018r. po Dolinie Baryczy, gdzie będzie możliwość zapoznania dobrych praktyk związanych z rozwojem oferty obszaru w oparciu o produkty i usługi lokalne z zakresu turystyki, edukacji pozaformalnej/ produkty lokalne.

Jeśli działasz na obszarze LGD w sferze produktu lokalnego, przetwórstwa, turystyki lub planujesz zająć się takim tematem to zapraszamy Cię na wyjazd.

W załączeniu program, formularz zgłoszeniowy wraz ze wszystkimi warunkami.

Zapraszamy:)

 

PROGRAM- wizyta 07- 10.06.2018

Formularz zgłoszeniowy

 

15 maja 2018

Zaproszenie do składania zgłoszeń na stoiska na imprezę promocyjną "IX Nadbużańskie Ziołowe Spotkania" w Korycinach

Stowarzyszenie po raz dziewiąty organizuje imprezę promocyjną pt. "IX Nadbużańskie Ziołowe Spotkania" w Gospodarstwie Agroturystycznym "Ziołowy Zakątek" w Korycinach, gm. Grodzisk. W tym roku impreza odbędzie się 17 czerwca. Rozpoczęcie nastąpi o godz. 14.00 (przyjazd wystawców/stoisk do godziny 12.00).

Zapraszamy do zgłaszania stoisk. Osoby chętne prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia na adres e-mail: specjalista@tygieldolinybugu.pl do 25.05.2018 r. W sprawie odpłatności za stoisko proszę dzwonić pod numer telefonu 797 091 197. Serdecznie zapraszamy.

Formularz zgłoszeniowy w wersji WORD (pobierz plik)

Formularz zgłoszeniowy w wersji PDF (pobierz plik)

7 maja 2018

POZNAJ REGION TYGLA

Przejdź do - POZNAJ REGION TYGLA

24 kwietnia 2018 r. uczestnicy wyjazdu „POZNAJ REGION TYGLA” mieli okazję bliżej poznać region Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu". Zwiedzil Firmę "Dażynaka Nadbużańskie Smaki" z Rotek, Browar Rzemieślniczy "Brovca Tomasz Michalski" z Cecel, Stadninę Koni w Żurobicach, Restaurację "Folwark Księżnej Anny" z Anusina, Bazę Turystyczno-Rekreacyjną w Wólce Nadbużnej, Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowych Litewnikach, "Alpakarium" w Rudce gm. Stara Kornica oraz Wiejską Galerię w Starej Kornicy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom z miłą atmosferę oraz dziękujemy wszystkim właścicielom obiektów za gościnę.

25 kwietnia 2018

VIII KONKURS "Kulinarny Ziołowy Przysmak"

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" zaprasza wszystkich do udziału w VIII edycji konkursu pt. "Kulinarny Ziołowy Przysmak".

Konkurs oraz rozstrzygnięcie odbędzie się 17 czerwca 2018 roku podczas imprezy promocyjnej „IX Nadbużańskie Ziołowe Spotkania” w Korycinach gm. Grodzisk.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o zapoznanie się z regulaminem oraz o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres specjalista@tygieldolinybugu.pl do dnia 30 kwietnia 2018 r. 

Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo w regulaminie. Zapewniamy atrakcyjne nagrody!

 

Regulamin konkursu (pobierz plik)

Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik)

11 kwietnia 2018

POZNAJ REGION TYGLA

Zapraszamy mieszkańców gmin wchodzących w skład SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu” na wyjazd studyjny po obszarze LGD.

Przejazd zgodnie z programem odbędzie się w dniu 24.04.2018r. (wtorek) godz. 8.40 – 16.40.

9 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: POZNAJ REGION TYGLA

Spotkanie informacyjne

Przejdź do - Spotkanie informacyjne

21 marca br. w biurze LGD odbyło się spotkanie informacyjne na temat warunków uczestnictwa w projekcie pt. ,,Ukierunkowani na sukces” – Projekt Aktywności Lokalnej skierowany do młodzieży Gmin: Drohiczyn, Perlejewo, Grodzisk, Milejczyce”.

22 marca 2018

Warsztaty aktywizujące w Huszlewie

Przejdź do - Warsztaty aktywizujące w Huszlewie

W dniu 21 marca 2018 r. w Huszlewie odbyły się warsztaty aktywizujące pt. "Wielkanocna pisanka techniką sznurkową". Uczestnicy chętnie wzieli udział w przygotowanych warsztatach, czego dowodem są pięknie wykonane pisanki. Dziekujemy za aktywne uczestniczenie w warsztatach.

22 marca 2018

Plan Komunikacji

SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu" w ramach prowadzonych działań komunikacyjnych zbiera wnioski i opinie dotyczące realizacji LSR oraz działań komunikacyjnych.
Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie swoich opinii w zakresie działań komunikacyjnych na udostępnionym załączniku. Plan Komunikacji stanowi załącznik nr 5 do LSR.

19 marca 2018

Wręczenie nagród z konkursu filmowego „Krajobraz Zimowy Tygla”

Przejdź do - Wręczenie nagród z konkursu filmowego „Krajobraz Zimowy Tygla”

W dniu dzisiejszym w biurze SLGD „Tygiel Doliny Bugu” Pani Prezes Agnieszka Wojtkowska wręczyła nagrody laureatom konkursu filmowego „Krajobraz Zimowy Tygla”.

Nagrodą za miejsce trzecie był POWERBANK, za miejsce drugie DYSK ZEWNĘTRZNY, natomiast nagrodą główną, przyznaną za pierwsze miejsce był Smartfon.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

16 marca 2018

UKRYTE TALENTY TYGLA

Formularz Zgłoszeniowy (pobierz plik)

15 marca 2018