Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu"

Plan Komunikacji 2018r.

Artykuły

Konkurs na najlepszą wspartą w LSR inicjatywę!!!

 

Formularz zgłoszeniowy ( pobierz plik )

14 listopada 2018

Wręczenie nagród z konkursu plastycznego „Moje wspomnienia z wakacji”

Przejdź do - Wręczenie nagród z konkursu plastycznego „Moje wspomnienia z wakacji”

W dniu 7 listopada br.  w biurze SLGD „Tygiel Doliny Bugu” wręczyliśmy nagrody laureatom konkursu plastycznego „Moje wspomnienia z wakacji”.

Nagrodą za miejsce trzecie był pendrive, za miejsce drugie głośnik bezprzewodowy, natomiast nagrodą główną, przyznaną za pierwsze miejsce był dysk zewnętrzny.

Dodatkowo laureaci otrzymali gadżety promocyjne naszego stowarzyszenia.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

9 listopada 2018

Warsztaty ,,Ozdoby Świąteczne"

SLGD "Tygiel Doliny Bugu" w ramach spotkań konsultacyjnych/promujących dobre praktyki, organizuje cykl warsztatów, których celem będzie wykonanie choinek Bożonarodzeniowych metodą wstążkową. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. 

8 listopada 2018
Czytaj więcej o: Warsztaty ,,Ozdoby Świąteczne"

Wyniki Konkursu Plastycznego „Moje Wspomnienia z Wakacji”

Przejdź do - Wyniki Konkursu Plastycznego „Moje Wspomnienia z Wakacji”

Z wielką przyjemnością prezentujemy wyniki konkursu plastycznego “Moje wspomnienia z wakacji”:

1 miejsce: Michał Szysz z Platerowa;

2 miejsce: Martyna Nasiłowska ze Smuniewa gm. Repki;

3 miejsce: Magdalena Stefaniuk z Mostowa gm. Huszlew.

 

Poniżej, prezentujemy trzy nagrodzone prace.

Osoby nagrodzone wraz z rodzicami zapraszamy do biura LGD po odbiór nagrody, które będzie miało miejsce w środę tj. 07.11.2018 r. o godz. 14.00.

Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo i zachęcamy do obejrzenia wszystkich prac, które zostaną w najbliższym czasie opublikowane na stronie telewizji internetowej www.e-tvbug.pl

5 listopada 2018

Quilling w Siemiatyczach

Przejdź do - Quilling w Siemiatyczach

Dzisiejsze spotkanie w SOK w Siemiatyczach zakończyło cykl warsztatów "Quilling". Mamy nadzieję, że będą Państwo korzystać ze zdobytej wiedzy i umiejętności. Cieszymy się, że spotkaliśmy się z Państwa zainteresowaniem! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie!

25 października 2018

Quilling w Jabłonnie Lackiej

Przejdź do - Quilling w Jabłonnie Lackiej

23 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Jabłonnie Lackiej zorganizowaliśmy warsztaty, których celem było wykonanie kartek okolicznościowych techniką z rodzaju papieroplastyki- QUILLINGU. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie!!!

25 października 2018

Wizyta Studyjna po Dolinie Baryczy

Przejdź do - Wizyta Studyjna po Dolinie Baryczy

W dniach 17-20 października 2018r. organizowaliśmy wizytę studyjną po Dolinie Baryczy. Zapoznaliśmy się z  dobrymi praktykami wdrażanymi w regionie LGD Partnerstwo dla Doliny Baryczy, związanymi z rozwojem oferty obszaru w oparciu o produkty i usługi lokalne z zakresu turystyki, edukacji pozaformalnej, produktów lokalnych.

23 października 2018

Quilling w Kobylanach gm. Stara Kornica

Przejdź do - Quilling w Kobylanach gm. Stara Kornica

19 października w Wiejskim Domu Kultury w Kobylanach SLGD „Tygiel Doliny Bugu” zorganizowało warsztaty, których celem było wykonanie kartek okolicznościowych techniką z rodzaju papieroplastyki- QUILLINGU. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie!!!

22 października 2018

Quilling w Huszlewie

Przejdź do - Quilling w Huszlewie

18 października w świetlicy wiejskiej w Huszlewie SLGD „Tygiel Doliny Bugu” zorganizowało  warsztaty, których celem było wykonanie kartek okolicznościowych techniką z rodzaju papieroplastyki- QUILLINGU. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie!!!

22 października 2018

Quilling w Sterdyni już za nami!

Przejdź do - Quilling w Sterdyni już za nami!

17 października w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni SLGD „Tygiel Doliny Bugu” zorganizowało  warsztaty, których celem było wykonanie kartek okolicznościowych techniką z rodzaju papieroplastyki- QUILLINGU. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie!!!

17 października 2018

Spotkanie w ramach projektu "DLA SIEMIATYCZ RAZEM"

Przejdź do - Spotkanie w ramach projektu "DLA SIEMIATYCZ RAZEM"

11 października br. w ramach działań informacyjno - szkoleniowych grup de faworyzowanych informujących o możliwości wsparcia w ramach środków LSR w Siemiatyczach odbyło się spotkanie informacyjne otwierające projekcie pt. ,,Dla Siemiatycz Razem” realizowany w zakresie przedsięwzięcia Projekty Aktywności Lokalnej w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju 2014-2020 Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu". 

11 października 2018