Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu"Strona główna

Aktualności

Szkolenie dla członków OSP z terenu gminy Perlejewo w zakresie udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

Zaproszenie do składania zgłoszeń na stoiska na imprezę promocyjną "X Nadbużańskie Ziołowe Spotkania wśród szeptów, czarów i magii" w Korycinach

Stowarzyszenie po raz dziesiąty organizuje imprezę promocyjną pt. "X Nadbużańskie Ziołowe Spotkania wśród szeptów, czarów i magii" w Ziołowym Zakątku w Korycinach, gm. Grodzisk. W tym roku impreza odbędzie się 23 czerwca. Rozpoczęcie nastąpi o godz. 14.30 (przyjazd wystawców/stoisk do godziny 12.00).

18 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: Zaproszenie do składania zgłoszeń na stoiska na imprezę promocyjną "X Nadbużańskie Ziołowe Spotkania wśród szeptów, czarów i magii" w Korycinach

Zaproszenie do uczestnictwa w projekcie "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategi rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność"

Życzenia Wielkanocne

"Z Kujawskim pomagamy pszczołom"

 

Fundacja "Za górami, za lasami" serdecznie zaprasza do udziału w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Na zwycięzców czekają granty o łącznej wartości 100.000 złotych.

12 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: "Z Kujawskim pomagamy pszczołom"

IX KONKURS "Kulinarny Ziołowy Przysmak"

Wystawa rzeźby Jakuba Łęckiego i grafiki Piotra Szulkowskiego w nowych przestrzeniach ekspozycyjnych Pałacu w Korczewie

Powiększ zdjęcie

Fundacja „Pałac w Korczewie” zaprasza na wystawę artystów związanych z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. W odnowionych salach, odrestaurowanej oranżerii oraz pałacowym parku wyeksponowane zostaną rzeźby profesora Jakuba Łęckiego oraz grafiki Piotra Szulkowskiego. Tą wystawą prezes Fundacji Beata Ostrowska-Harris symbolicznie otwiera przestrzenie pałacu dla artystów, którzy od zawsze są mile widziani w Korczewie. Wystawa potrwa od 28.04 do 30.09.2019.

11 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: Wystawa rzeźby Jakuba Łęckiego i grafiki Piotra Szulkowskiego w nowych przestrzeniach ekspozycyjnych Pałacu w Korczewie

Nabór uczestników do międzynarodowego projektu współpracy pn. „Young Local Leaders (Młodzi Lokalni Liderzy)”

Powiększ zdjęcie

Young LocalLeaders (Młodzi Lokalni Liderzy)

JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA:

– lubi aktywny tryb życia
– jest przyjaźnie nastawiona do otoczenia
– lubi pracę zespołową
– angażuje się na 120% w to, co robi

 ZGŁOŚ SIĘ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE!

10 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: Nabór uczestników do międzynarodowego projektu współpracy pn. „Young Local Leaders (Młodzi Lokalni Liderzy)”

Podlaskie Stowarzyszenie Gmin zaprasza na szkolenie

Powiększ zdjęcie

Podlaskie Stowarzyszenie Gmin zaprasza na szkolenie w zakresie poznania oferty turystycznej obszaru SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”, które odbędzie 25 kwietnia 2019 r.    Szkolenie skierowane jest doprzewodników turystycznych, przedstawicieli urzędów miast, gmin, powiatów, domów kultury odpowiedzialnych za turystykę, promocję, informację turystyczną, przedsiębiorców, przedstawicieli NGO, osób prowadzących lub zamierzających rozpocząć działalność turystyczną,z gmin należących do Podlaskiego Stowarzyszenia Gmin tj. powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego i siemiatyckiego.

9 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: Podlaskie Stowarzyszenie Gmin zaprasza na szkolenie

ŚWIADCZENIE USŁUG REMONTOWO – BUDOWLANYCH

Powiększ zdjęcie

„Turystyka na obszarach wiejskich”

Ośrodek Animacyjno-Doradczy Warmia Mazury Lokalnie 3 Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych Stopa zaprasza na Jednodniowe szkolenia specjalistyczne dla organizacji wiejskich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy ramach projektu „Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa”.
Szkolenie pt.: ”Turystyka na obszarach wiejskich”  odbędzie się 8 kwietnia 2019 r., w Mikołajkach (warmińsko-mazurskie) Hotel Amax, 11-730 Mikołajki, al. Spacerowa 7.

5 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: „Turystyka na obszarach wiejskich”