Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu"

Strona główna

Najnowsze aktualności

Wyniki konkursu na miejsce realizacji projektu współpracy

SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu" przedstawia wyniki konkursu na miejsce realizacji projektu współpracy zgodnie z regulaminem opublikowanym w dniu 21.06.2017r.

24 lipca 2017
Czytaj więcej o: Wyniki konkursu na miejsce realizacji projektu współpracy

Nabór ofert

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” ogłasza nabór ofert na wyłączność zorganizowania dmuchanego placu zabaw dla dzieci podczas imprezy promocyjnej pn. „4M” czyli mąka, mięso, miód i mleko w dniu 27 sierpnia 2017r. w Repkach, powiat sokołowski, woj. mazowieckie.        

24 lipca 2017
Czytaj więcej o: Nabór ofert

V PRZEGLĄD ZESPOŁÓW PIEŚNI LUDOWYCH DOLINY BUGU

Powiększ zdjęcie

16 lipca br. odbył się XVIII Festyn Nadbużański w Serpelicach w ramach którego zorganizowany został V Przegląd Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu w którym uczestniczyło 15 zespołów. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie ,,Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu", Starostwo Powiatowe w Łosicach oraz Gmina Sarnaki. 

17 lipca 2017
Czytaj więcej o: V PRZEGLĄD ZESPOŁÓW PIEŚNI LUDOWYCH DOLINY BUGU

Zakończył się I turnus wypoczynku letniego 2017

Powiększ zdjęcie

W terminie 05.07-15.07 br. Stowarzyszenie ,,Lokalna Grupa Działania- Tygiel Doliny Bugu" zorganizowało wypoczynek letni dla dzieci rolników w ramach promocji i profilaktyki zdrowotnej. Turnus odbył się w miejscowości Murzasichle. 

17 lipca 2017
Czytaj więcej o: Zakończył się I turnus wypoczynku letniego 2017

V Przegląd Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu

Powiększ zdjęcie

16.07.br. podczas organizowanej imprezy "V Przegląd Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu" w Serpelicach przygotowaliśmy stoisko animacyjne dla dzieci. Najmłodsi mogli brać udział w zorganizowanych grach i zabawach grupowych, w których zwycięzcy otrzymali nagrody. Organizatorzy zadbali o to, aby każde dziecko czuło się szczęśliwe. Dodatkowo zorganizowaliśmy punkt informacyjny, gdzie odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość zapoznania się z ofertą turystyczną regionu naszego stowarzyszenia. 

17 lipca 2017
Czytaj więcej o: V Przegląd Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu

Konkurs fotograficzny pt. "ZATRZYMAJ RZEKĘ W KADRZE"

"XXII Jarmark Garncarski" wraz z połączoną imprezą "Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski"

Powiększ zdjęcie

W dniu 9 lipca uczestniczyliśmy w "XXII Jarmarku Garncarskim" wraz z połączoną imprezą "Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski" w miejscowości Medynia Głogowska koło Rzeszowa. Pod namiotem Województwa Podlaskiego promowaliśmy nasze województwo. Odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość zapoznania się z naszą ofertą turystyczną oraz  zdegustować regionalnych produktów.

11 lipca 2017
Czytaj więcej o: "XXII Jarmark Garncarski" wraz z połączoną imprezą "Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski"

Konkurs kulinarny "Nadbużańskie Specjały"

DZIEŃ NURCA

XXVI Dni Mielnika za nami

Powiększ zdjęcie

W dniach 1-2 lipca odbyły się XXVI Dni Mielnika. Imprezę rozpoczął bieg organizowany już po raz czwarty pn. Mielnicka Dycha. Na starcie stawiło się 53 biegaczy, wszyscy ukończyli bieg. Jako pierwszy na metę wbiegł Pan Tomasz Domżalski z Olsztyna.

 

10 lipca 2017
Czytaj więcej o: XXVI Dni Mielnika za nami

III Wieczorny Event w Dołubowie

Powiększ zdjęcie

7 lipca br. współorganizowaliśmy z Warsztatem Terapii Zajęciowej/Pracownią Orange w Dołubowie III Wieczorny Event w Dołubowie. Celem spotkania była aktywizacja osób należących do grupy defaworyzowanej określonej w LSR.

10 lipca 2017
Czytaj więcej o: III Wieczorny Event w Dołubowie