Plan Komunikacji 2018r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Wręczenie nagród z konkursu filmowego „Krajobraz Zimowy Tygla”

Przejdź do - Wręczenie nagród z konkursu filmowego „Krajobraz Zimowy Tygla”

W dniu dzisiejszym w biurze SLGD „Tygiel Doliny Bugu” Pani Prezes Agnieszka Wojtkowska wręczyła nagrody laureatom konkursu filmowego „Krajobraz Zimowy Tygla”.

Nagrodą za miejsce trzecie był POWERBANK, za miejsce drugie DYSK ZEWNĘTRZNY, natomiast nagrodą główną, przyznaną za pierwsze miejsce był Smartfon.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

16 marca 2018

UKRYTE TALENTY TYGLA

Formularz Zgłoszeniowy (pobierz plik)

15 marca 2018

Wyniki Konkursu Filmowego „Krajobraz Zimowy Tygla”

Przejdź do - Wyniki Konkursu Filmowego „Krajobraz Zimowy Tygla”

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu filmowego “Krajobraz Zimowy Tygla”:

1 miejsce: Daria Wiktoria Wisłocka z Dołubowa gm. Dziadkowice, film pt. „Spacer po Dołubowie”;

2 miejsce: Wiktor Boruta z Przesmyk, film pt. „Krajobraz Zimowy Tygla”;

3 miejsce: Karolina Moczulska z Korycin gm. Grodzisk, film pt. „Tropami Zimowego Lasu”.

 

Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo i zachęcamy do obejrzenia filmów, które zostaną w najbliższym czasie opublikowane na stronie telewizji internetowej www.e-tvbug.pl

15 marca 2018

Warsztaty aktywizujące w Sterdyni

Przejdź do - Warsztaty aktywizujące w Sterdyni

W dniu 12 marca w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Sterdyni odbyły się warsztaty aktywizujące pt. „Wielkanocna pisanka techniką sznurkową”. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem o czym świadczyć mogą wspaniale wykonane pisanki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział a w szczególności osobom z Klubu „Senior+” ze Sterdyni. 

13 marca 2018

SZKOLENIE EFS "Wsparcie dzieci i młodzieży w małych szkołach" 08.03.2018r.

Przejdź do - SZKOLENIE EFS "Wsparcie dzieci i młodzieży w małych szkołach" 08.03.2018r.

Dnia 8 marca 2018r. odbyło się szkolenie w zakresie planowanego naboru wniosków w ramach PRZEDSIĘWZIĘCIA 1.1.1 Wsparcie dzieci i młodzieży w małych szkołach w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 2014-2020. Podczas szkolenia omówione zostały podstawowe założenia przedsięwzięcia w ramach LSR oraz poszczególne elementy wniosku o do finansowanie. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie.

9 marca 2018

Warsztaty aktywizujące ,,Wielkanocna pisanka techniką sznurkową"

28 lutego 2018

Warsztat turystyczny cz. II „Współpraca turystyczna w Dolinie Bugu”

Przejdź do - Warsztat turystyczny cz. II „Współpraca turystyczna w Dolinie Bugu”

Współpraca tyrystyczna w Dolinie Bugu była tematem przewodnim podczas drugiej części warsztatu turystycznego 27 lutego br. w Platerowie. W spotkaniu wzięli udział przewodnicy turystyczni, osoby związane z obsługą ruchu turystycznego, organizacje pozarządowe działające w sferze turystyki,  przedstawiciele JST, przedsiębiorcy, producenci lokalni z obszaru LGD oraz osoby zainteresowane turystyką na terenie nadbużańskim.         

 

28 lutego 2018
Czytaj więcej o: Warsztat turystyczny cz. II „Współpraca turystyczna w Dolinie Bugu”

SZKOLENIE PROGRAMY AKTYWNOŚCI LOKALNEJ EFS

Przejdź do - SZKOLENIE PROGRAMY AKTYWNOŚCI LOKALNEJ EFS

W dniach 8-9.02.2018r. w Drohiczynie odbyło się szkolenie pt. „Przygotowanie wniosku o dofinansowanie i realizacja projektów rozliczanych kwotami ryczałtowymi w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2014-2020" w zakresie Programów Aktywności Lokalnej w którym udział wzięli przedstawiciele Ośrodków Pomocy Społecznej . Podczas szkolenia potencjalni wnioskodawcy mieli możliwość konsultacji przykładowych zapisów każdej części wniosku jak również zostali uwrażliwieni na najczęściej popełniane błędy.

12 lutego 2018

Warsztat refleksyjny

Przejdź do - Warsztat refleksyjny

Dnia 2 lutego br. odbył się Warsztat Refleksyjny  w ramach ewaluacji wewnętrznej Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu”. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i aktywny udział.

5 lutego 2018

Szkolenie dla wnioskodawców dotyczące "Konkurencyjnego wyboru wykonawcy w ramach PROW 2014-2020".

Przejdź do - Szkolenie dla wnioskodawców dotyczące "Konkurencyjnego wyboru wykonawcy w ramach PROW 2014-2020".

W dniu 1 lutego 2018r. w Drohczynie odbyło się szkolenie dla wszystkich wnioskodawców, których operacje zostały wybrane przez SLGD „Tygiel Doliny Bugu” do realizacji i mieszczą się w limicie środków z naboru nr: 9/2017; 10/2017; 11/2017; 15/2017; 16/2017. Szkolenie dotyczyło "Konkurencyjnego wyboru wykonawcy w ramach PROW na lata 2014-2020". Spotkanie miało na celu omówienie zasad przeprowadzania postępowań w zakresie wyboru wykonawców oraz omwienie zasad funkcjonowania portalu ogłoszeń ARiMR. Szkolenie zakończyło się indywidualnymi konsultacjami, gdzie każdy mógł dowiedzieć się jak poprawnie przygotować i skompletować dokumenty w ramch zapytań ofertowych. Wszystkim wnioskodawcom uczestniczącym w szkoleniu dziękujemy za wytwałość. Życzymy powodzenia w przeprowadzonych postęopawaniach i jak zawsze jesteśmy otwarci na każdą pomoc. 

1 lutego 2018

Warsztat turystyczny cz. II „Współpraca turystyczna w Dolinie Bugu”

Program warsztatów (pobierz plik)

30 stycznia 2018