Plan Komunikacji 2018r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Projekt “Ukierunkowani na sukces” - Projekt Aktywności Lokalnej skierowany do młodzieży Gmin: Drohiczyn, Perlejewo, Grodzisk, Milejczyce- podsumowanie

Przejdź do - Projekt “Ukierunkowani na sukces” - Projekt Aktywności Lokalnej skierowany do młodzieży Gmin: Drohiczyn, Perlejewo, Grodzisk, Milejczyce- podsumowanie

W piątek 07.09.2018 w Środowiskowym Domu Samopomocy w Putkowicach Nadolnych o godzinie 1800 odbyło się spotkanie podsumowujące projekt “Ukierunkowani na sukces” - Projekt Aktywności Lokalnej Skierowany do młodzieży Gmin: Drohiczyn, Perlejewo, Grodzisk, Milejczyce.

11 września 2018

"Jestem Super"- Programy pracy z dziećmi i młodzieżą w czasie wolnym

Przejdź do - "Jestem Super"- Programy pracy z dziećmi i młodzieżą w czasie wolnym

W piątek 07.09.2018 r. w ramach działań zaplanowanych w Planie Komunikacji- Spotkania z zakresu działań informacyjno- szkoleniowych skierowanych do grup de faworyzowanych  uczestniczyliśmy w festynie promującym drugi rok realizacji projektu “Jestem Super!” - Programy pracy z dziećmi i młodzieżą w czasie wolnym, który odbył się przy Świetlicy Środowiskowej prowadzonej przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drohiczynie . W ramach festynu odbyły się warsztaty ceramiczne, chemiczne jak również gry i zabawy integracyjne.

10 września 2018

Spotkanie podsumowujące projekt “Ukierunkowani na sukces” - Projekt Aktywności Lokalnej skierowany do młodzieży Gmin: Drohiczyn, Perlejewo, Grodzisk, Milejczyce

W piątek (07.09.2018) w Środowiskowym Domu Samopomocy w Putkowicach Nadolnych o godzinie 1800 odbędzie się spotkanie podsumowujące projekt “Ukierunkowani na sukces” - Projekt Aktywności Lokalnej Skierowany do młodzieży Gmin: Drohiczyn, Perlejewo, Grodzisk, Milejczyce. W trakcie spotkania zostaną rozdane dyplomy oraz certyfikaty, które w trakcie trwania projektu zdobyli uczestnicy. Po oficjalnym rozdaniu dyplomów oraz certyfikatów odbędzie się poczęstunek.

4 września 2018

Spotkanie w ramach projektu "Jestem Super"- Programy pracy z dziećmi i młodzieżą w czasie wolnym

W piątek (07.09.2018 r.) w godzinach: 1230- 1700 w Świetlicy Środowiskowej mieszczącej się przy ulicy Warszawskiej 49G w Drohiczynie  prowadzonej przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej odbędzie się festyn promujący drugi rok realizacji projektu “Jestem Super!” - Programy pracy z dziećmi i młodzieżą w czasie wolnym.

W programie festynu znajdują się m.in. Warsztaty ceramiczne oraz warsztaty chemiczne, gry i zabawy integracyjne. Następnie odbędzie się poczęstunek dla wszystkich obecnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych zapisaniem swoich dzieci do świetlicy!!!

 

4 września 2018

KONKURS PLASTYCZNY "Moje Wspomnienia z Wakacji"

 

Regulamin konkursu plastycznego (pobierz plik)

Karta zgłoszenia na konkurs plastyczny (pobierz plik)

3 września 2018

Dożynki Gminy Siemiatycze

Przejdź do - Dożynki Gminy Siemiatycze

2 września 2018 r. uczestniczyliśmy w Dożynkach Gminy Siemiatycze, które w tym roku odbyły się w miejscowości Kajanka. Obchody dożynkowe rozpoczęły się mszą świętą odprawioną na placu przy świetlicy wiejskiej. Po uroczystościach kościelnych odbyły się występy m.in. Kawalerzystów z Ochotniczego Szwadronu Kawalerii z Siemiatycz, Dzieci z Klubu Tanecznego ,,Pod Sosenką" z Tołwina, Kaliny z Żurobic, Nowiny  z Moszczony Królewskiej, Pasieki z Platerowa. Gwiazdą wieczoru była Magda Niewińska.  Podczas imprezy zorganizowaliśmy stoisko promocyjno - informacyjne, gdzie odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość zapoznania się z ofertą turystyczną naszego obszaru. Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy animacje w postaci gier i zabaw edukacyjnych oraz konkurs plastyczny pt. "Moja pocztówka z wakacji".

3 września 2018

Impreza "4M" już za nami!

Przejdź do - Impreza "4M" już za nami!

26 sierpnia br. odbyła się ósma edycja imprezy promocyjnej 4M - (mąka, mleko, mięso, miód) w Repkach. Imprezę współorganizowali: Gmina Repki, Gminny Ośrodek Kultury w Repkach, Bernard Górski - właściciel Młyna "Bracia Górscy" z Repek, lokalny przedsiębiorca oraz członek LGD, Andrzej Minarczuk - Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kosowie Lackim, Piotr Kunicki - właściciel Pasieki Nadbużańskiej ze Skrzeszewa, Kazimierz Świderski - właściciel Zakładów Mięsnych Świderscy z Kosowa Lackiego.

27 sierpnia 2018
Czytaj więcej o: Impreza "4M" już za nami!

"4M" czyli mąka, mięso, miód i mleko

24 sierpnia 2018

Impreza "4M"

14 sierpnia 2018

KONKURS PLASTYCZNY

Przejdź do - KONKURS PLASTYCZNY

12 sierpnia 2018r. podczas Dożynek Gminnych w Sterdyni SLGD "Tygiel Doliny Bugu" pod namiotem Podlaskiego Stowarzyszenia Gmin dla dzieci i młodzieży zorganizowało konkurs plastyczny pt. "Moje wakacyjne wspomnienia". Na uczestników  czekały ciekawe nagrody.

14 sierpnia 2018

Dożynki Gminne w Sterdyni

Przejdź do - Dożynki Gminne w Sterdyni

Dnia 12 sierpnia 2018 r. uczestniczyliśmy w organizowanych Dożynkach Gminnych w Sterdyni. Obchody dożynkowe rozpoczęły się mszą odprawianą w kościele parafialnym w Sterdyni. Po uroczystościach kościelnych wszyscy przemaszerowali na plac przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, gdzie odbyła się dalsza część imprezy. Podczas imprezy zorganizowaliśmy stoisko promocyjno - informacyjne, gdzie odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość zapoznania się z naszą ofertą turystyczną. Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy animacje w postaci gier i zabaw edukacyjnych.

13 sierpnia 2018