Plan Komunikacji 2019r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

SPOTKANIE W RAMACH PROJEKTU “DLA SIEMIATYCZ RAZEM”

Przejdź do - SPOTKANIE W RAMACH PROJEKTU “DLA SIEMIATYCZ RAZEM”

W poniedziałek 28.10.2019 r. o godzinie 10.00 w Szkole Muzycznej w Siemiatyczach odbyło się spotkanie rozpoczynające projekt “Dla Siemiatycz Razem”. Podczas spotkania przedstawione zostały podstawowe informacje na temat działań informacyjno - szkoleniowych skierowanych między innymi do grup de faworyzowanych  o możliwości wsparcia w ramach środków EFS.

28 października 2019

SPOTKANIE W RAMACH PROJEKTU “AKTYWNY I SAMODZIELNY SENIOR- WSPARCIE I AKTYWIZACJA OSÓB 60+”

24 października 2019 r. o godzinie 17.30 w “Agroturystyce Nad Jeziorkiem” w Chrołowicach odbędzie się spotkanie otwierające projekt “Aktywny i Samodzielny Senior - wsparcie i aktywizacja osób 60+” realizowany przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drohiczynie. Podczas spotkania przedstawione zostaną podstawowe informacje na temat działań informacyjno - szkoleniowych skierowanych między innymi do grup de faworyzowanych  o możliwości wsparcia w ramach środków EFS.

21 października 2019

SPOTKANIE W RAMACH PROJEKTU “DLA SIEMIATYCZ RAZEM”

W poniedziałek 28.10.2019 r. o godzinie 10.00 w Szkole Muzycznej w Siemiatyczach odbędzie się spotkanie otwierające projekt “Dla Siemiatycz Razem”.  

Podczas spotkania przedstawione zostaną podstawowe informacje na temat działań informacyjno - szkoleniowych skierowanych między innymi do grup de faworyzowanych  o możliwości wsparcia w ramach środków EFS.

21 października 2019

Zatwierdzona lista lokalnych kryteriów wyboru operacji

10 października 2019

Rozstrzygnięcie konkursu "ZOSTAŃ PROJEKTANTEM/ PROJEKTANTKĄ"

Przejdź do - Rozstrzygnięcie konkursu "ZOSTAŃ PROJEKTANTEM/ PROJEKTANTKĄ"

29 września 2019 r. w ramach działań w obszarze budowania i utrzymania relacji z otoczeniem realizacja Planu Komunikacji  SLGD „Tygiel Doliny Bugu” zorganizowaliśmy konkurs plastyczny "ZOSTAŃ PROJEKTANTEM/ PROJEKTANTKĄ" w ramach, którego dzieci/ młodzież projektowali stroje "Moda Lat XX-tych".

3 października 2019

Sprawozdanie z konsultacji społecznych lokalnych kryteriów wyboru operacji

Zgodnie z § 4 ust. 2 częścią III Procedury wyboru i oceny operacji w ramach wdrażania LSR 2014-2020 Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" publikuje sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji społecznych w zakresie zmiany lokalnych kryteriów wyboru operacji - pobierz plik

3 października 2019

Impreza Magia Lat 20

Przejdź do - Impreza Magia Lat 20

29 września 2019 r. w  Korczewie odbyła się impreza pod nazwą Magia lat 20- tych. Impreza była  organizowana przez Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" w partnerstwie z Gminą Korczew , Fundacją Pałac w Korczewie. Dofinansowana była  z dotacji Urzędu Marszałkowskiego woj. Mazowieckiego, ze środków LGD, Gminy Korczew oraz  lokalnych sponsorów.

Uroczystość rozpoczął Wójt Gminy Korczew Sławomir Wasilczuk, Prezes LGD -Tygiel Doliny Bugu Agnieszka Wojtkowska oraz właściciele  Pałacu w Korczewie pani Beata Ostrowska -Harris i Aleksander Harris.

30 września 2019
Czytaj więcej o: Impreza Magia Lat 20

SPOTKANIE INFORMACYJNO- KONSULTACYJNE Z ZAKRESU NOWYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ W RAMACH EFRR

Przejdź do - SPOTKANIE INFORMACYJNO- KONSULTACYJNE Z ZAKRESU NOWYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ W RAMACH EFRR

27 września br. Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania- Tygiel Doliny Bugu”  zorganizowało spotkanie informacyjno- konsultacyjne z zakresu nowych przedsięwzięć w ramach EFRR. Podczas spotkania omówione zostały założenia każdego z przedsięwzięć, warunki oraz zakres udzielenia wsparcia.

30 września 2019

Zatwierdzona lista lokalnych kryteriów wyboru zadań

24 września 2019

SPOTKANIE INFORMACYJNE Z ZAKRESU NOWYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ W RAMACH EFRR

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania- Tygiel Doliny Bugu” zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjno- konsultacyjne z zakresu nowych przedsięwzięć z EFRR zaplanowanych w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju SLGD „Tygiel Doliny Bugu”.

Spotkanie odbędzie się 27 września br. o godz. 9.30.

PROGRAM SPOTKANIA ( POBIERZ PLIK )

23 września 2019

Konkurs Plastyczny "ZOSTAŃ PROJEKTANTEM/ PROJEKTANTKĄ"

Już w najbliższą niedzielę tj. 29 września zachęcamy wszystkie chętne osoby dzieci, młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, który odbędzie się w Korczewie podczas imprezy promocyjnej "Magia Lat XX-tych" pod namiotem organizatora- SLGD „Tygiel Doliny Bugu”.

23 września 2019