Plan Komunikacji 2022r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

25 września br. odbyła się impreza "Magia Lat 20 – tych"

Przejdź do - 25 września br. odbyła się impreza "Magia Lat 20 – tych"

25 września 2022 r. w  Korczewie odbyła się impreza pod nazwą Magia lat 20- tych. Impreza była organizowana przez Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" w partnerstwie z Gminą Korczew, Fundacją Pałac w Korczewie, Samorządem Województwa Mazowieckiego oraz we współpracy z Narodowym Centrum Kultury. Dofinansowana była ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dotacji Urzędu Marszałkowskiego woj. Mazowieckiego, ze środków LGD oraz Gminy Korczew.

Uroczystość rozpoczął Wójt Gminy Korczew Sławomir Wasilczuk, Prezes SLGD „Tygiel Doliny Bugu” Agnieszka Wojtkowska, Przewodnicząca Rady Gminy Korczew Barbara Roszuk oraz właściciele  Pałacu w Korczewie Pani Beata Ostrowska - Harris i Aleksander Harris.

26 września 2022
Czytaj więcej o: 25 września br. odbyła się impreza "Magia Lat 20 – tych"

Zapraszamy na imprezę "Magia lat 20-tych"

4 września br. w Wyrozębach-Podawcach w gminie Repki odbyła się impreza pod nazwą „Dożynki Gminne – Repki 2022 oraz 4m (mąka, mleko mięso, miód)”

Przejdź do - 4 września br. w Wyrozębach-Podawcach w gminie Repki odbyła się impreza pod nazwą „Dożynki Gminne – Repki 2022 oraz 4m (mąka, mleko mięso, miód)”

4 września 2022 r. w  Wyrozębach-Podawcach w gminie Repki odbyła się impreza pod nazwą „Dożynki Gminne – Repki 2022 oraz 4m (mąka, mleko mięso, miód)”. Impreza była organizowana przez Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" wraz z Gminą Repki, Młynem „Bracia Górscy” z Repek, Okręgową Spółdzielnią Mleczarską w Kosowie Lackim, Pasieką Nadbużańską ze Skrzeszewa, Firmą OSTROPOL – Zakład Rozbioru Mięsa w Repkach oraz w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego. Dofinansowana była ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

5 września 2022
Czytaj więcej o: 4 września br. w Wyrozębach-Podawcach w gminie Repki odbyła się impreza pod nazwą „Dożynki Gminne – Repki 2022 oraz 4m (mąka, mleko mięso, miód)”

Otwarcie Przebudowanego Budynku Urzędu Gminy Wraz z Częścią Medyczną w Przesmykach "Piknik Rodzinny”

Przejdź do - Otwarcie Przebudowanego Budynku Urzędu Gminy Wraz z Częścią Medyczną w Przesmykach "Piknik Rodzinny”

W dniu 27.08.2022 r. uczestniczyliśmy w otwarciu Przebudowanego Budynku Urzędu Gminy wraz z Częścią Medyczną „Piknik Rodzinny”. Podczas imprezy zorganizowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych, m.in. stoisko promocyjno - informacyjne, w ramach którego promowaliśmy obszar działania naszego stowarzyszenia. Odwiedzający nasze stoisko mogli zapoznać się z naszą ofertą turystyczną. Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy animacje w postaci gier, zabaw oraz konkurs plastyczny „Ulubiony moment wakacji”, których na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Dorośli oraz młodzież mogła wziąć udział w QUIZIE na temat obszarów chronionych dla młodzieży i dorosłych.

29 sierpnia 2022

Zapraszamy na imprezę "Dożynki Gminne – Repki 2022 i 4M (Mąka, Mleko Mięso, Miód)"

„Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego”.  Projekt dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

24 sierpnia 2022

19 czerwca br. odbyła się impreza promocyjna „Nadbużański Festiwal Smaków”

Przejdź do - 19 czerwca br. odbyła się impreza promocyjna „Nadbużański Festiwal Smaków”

19 czerwca 2022 r. w „Ziołowy Zakątku” w Korycinach odbyła się impreza promocyjna pn. „Nadbużański Festiwal Smaków”. Impreza była organizowana przez SLGD „Tygiel Doliny Bugu” w partnerstwie z „Ziołowy Zakątek” Angielczyk Sp. Jawna.

Uroczystość rozpoczęła Prezeska SLGD „Tygiel Doliny Bugu” - Agnieszka Wojtkowska oraz Właściciel „Ziołowego Zakątka” - Mirosław Angielczyk.

Według obserwacji osób obsługujących imprezę oraz pracowników Stowarzyszenia w imprezie uczestniczyło ok 1000 osób, zaproszeni goście, burmistrzowie i wójtowie należący do LGD, przedsiębiorcy, rolnicy, turyści z czego ok. 200 osób, odwiedziło stoisko reprezentowane przez pracowników Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania- Tygiel Doliny Bugu” a 40 osób wypełniło ankietę na temat zadowolenia z zorganizowanej imprezy promocyjnej.  Uroczystość prowadziła Pani konferansjer – Dorota Frasunkiewicz, która także przeprowadzała animacje z publicznością.

21 czerwca 2022
Czytaj więcej o: 19 czerwca br. odbyła się impreza promocyjna „Nadbużański Festiwal Smaków”

Zapraszamy na „Nadbużański Festiwal Smaków” w Korycinach

10 czerwca 2022

XI KONKURS "Kulinarny Ziołowy Przysmak"

 

Regulamin konkursu (pobierz plik)

Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik w wersji word)(pobierz plik w wersji pdf)

16 maja 2022

Zaproszenie do składania zgłoszeń na stoiska na imprezę promocyjną "Nadbużański Festiwal Smaków" w Korycinach

 

Formularz zgłoszeniowy w wersji WORD (pobierz plik)

Formularz zgłoszeniowy w wersji PDF (pobierz plik)

16 maja 2022

Zrealizowane szkolenie w ramach poddziałania 19.2 - z zakresu podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej

Przejdź do - Zrealizowane szkolenie w ramach poddziałania 19.2 - z zakresu podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej

W dniu 18 lutego 2022 r. w Drohiczynie odbyło się szkolenie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020 w zakresie: podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej. 

Spotkanie miało na celu omówienie szczegółowych warunków i tryb przyznawania pomocy w ramach podejmowania oraz rozwijania działalności gospodarczej. W trakcie szkolenia zaprezentowano także Lokalne Kryteria Wyboru Operacji. Wszystkim uczestnikom szkolenia dziękujemy za uczestnictwo.

18 lutego 2022

Warsztat refleksyjny z realizacji LSR i działań LGD w 2021 r.

Przejdź do - Warsztat refleksyjny z realizacji LSR i działań LGD w 2021 r.

16 lutego zorganizowaliśmy warsztat refleksyjny podczas którego podsumowaliśmy roczną działalność stowarzyszenia, przeprowadzane nabory, zrealizowane przedsięwzięcia, budżet oraz realizowany plan komunikacji. Warsztat był doskonałą okazją  do refleksji nad tym co udało nam się zrealizować w 2021 roku jak również szansą do zastanowienia się nad tym co należałoby zmienić aby  działania przeprowadzane przez stowarzyszenie były realizowane jeszcze lepiej w przyszłości. Podczas warsztatu uczestnicy zastanowili się również nad potrzebami na przyszły okres programowania. Swoje pomysły zgłaszali w ramach prowadzonej dyskusji kończącej warsztat. 

18 lutego 2022