Plan Komunikacji 2022r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

XI KONKURS "Kulinarny Ziołowy Przysmak"

 

Regulamin konkursu (pobierz plik)

Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik w wersji word)(pobierz plik w wersji pdf)

16 maja 2022

Zaproszenie do składania zgłoszeń na stoiska na imprezę promocyjną "Nadbużański Festiwal Smaków" w Korycinach

 

Formularz zgłoszeniowy w wersji WORD (pobierz plik)

Formularz zgłoszeniowy w wersji PDF (pobierz plik)

16 maja 2022

Zrealizowane szkolenie w ramach poddziałania 19.2 - z zakresu podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej

Przejdź do - Zrealizowane szkolenie w ramach poddziałania 19.2 - z zakresu podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej

W dniu 18 lutego 2022 r. w Drohiczynie odbyło się szkolenie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020 w zakresie: podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej. 

Spotkanie miało na celu omówienie szczegółowych warunków i tryb przyznawania pomocy w ramach podejmowania oraz rozwijania działalności gospodarczej. W trakcie szkolenia zaprezentowano także Lokalne Kryteria Wyboru Operacji. Wszystkim uczestnikom szkolenia dziękujemy za uczestnictwo.

18 lutego 2022

Warsztat refleksyjny z realizacji LSR i działań LGD w 2021 r.

Przejdź do - Warsztat refleksyjny z realizacji LSR i działań LGD w 2021 r.

16 lutego zorganizowaliśmy warsztat refleksyjny podczas którego podsumowaliśmy roczną działalność stowarzyszenia, przeprowadzane nabory, zrealizowane przedsięwzięcia, budżet oraz realizowany plan komunikacji. Warsztat był doskonałą okazją  do refleksji nad tym co udało nam się zrealizować w 2021 roku jak również szansą do zastanowienia się nad tym co należałoby zmienić aby  działania przeprowadzane przez stowarzyszenie były realizowane jeszcze lepiej w przyszłości. Podczas warsztatu uczestnicy zastanowili się również nad potrzebami na przyszły okres programowania. Swoje pomysły zgłaszali w ramach prowadzonej dyskusji kończącej warsztat. 

18 lutego 2022

Zapraszamy na szkolenie z zakresu podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej.

Zapraszamy na bezpłatne i otwarte szkolenie dla potencjalnych beneficjentów, dotyczące wsparcia z zakresu podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

Szkolenie odbędzie się w dniu 18.02.2022 r. o godz. 9.00

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu serdecznie prosimy o zgłoszenie udziału poprzez kontakt mailowy na adres: specjalista@tygieldolinybugu.pl bądź telefoniczny na nr: 500 133 049, najpóźniej do dnia 17 lutego 2022 roku do godz. 9.00. Jednocześnie w przypadku zgłoszenia, a następnie rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu prosimy o wcześniejszą informację.

PROGRAM SZKOLENIA (pobierz plik)

14 lutego 2022

Warsztat refleksyjny z realizacji LSR i działań LGD za 2021 r.