Inne działania

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

DOŻYNKI POWIATOWE ORAZ POŻEGNANIE LATA W SARNAKACH

9 września 2019

Konkurs pn. Moja SMART Wieś

Dożynki Gminne Repki 2019

27 sierpnia 2019

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W REGIONALNYM KONKURSIE GRANTOWYM „RÓWNAĆ SZANSE”

Lokalna Organizacja Turystyczna "LOT nad Bugiem" realizuje projekt pt. "#Dolina Bugu"

22 sierpnia 2019

DZIEŃ WOLNY OD PRACY 16.08.2019 R.

12 sierpnia 2019

KONKURSU PT. „PROW OKIEM FOTOREPORTERA”

8 sierpnia 2019

Ogólnopolskie Prezentacje Kultur Mniejszości Narodowych i Etnicznych „XXIX Muzyczne Dialogi nad Bugiem” za nami!

Przejdź do - Ogólnopolskie Prezentacje Kultur Mniejszości Narodowych i Etnicznych „XXIX Muzyczne Dialogi nad Bugiem” za nami!

W dniu 3 sierpnia mieszkańcy gminy Mielnik, okolic oraz licznie przybyli turyści, mogli uczestniczyć w XXIX Muzycznych Dialogach nad Bugiem”. W przepięknej nadbużańskiej scenerii  amfiteatru Topolina można było podziwiać wykonawców z zagranicy i z Polski. „XXIX Muzyczne Dialogi nad Bugiem” odbyły się pod Honorowym Patronatem Wojewody Podlaskiego i Marszałka Województwa Podlaskiego. Sponsorem Głównym wydarzenia był GAZ-SYSTEM S.A.

7 sierpnia 2019
Czytaj więcej o: Ogólnopolskie Prezentacje Kultur Mniejszości Narodowych i Etnicznych „XXIX Muzyczne Dialogi nad Bugiem” za nami!

VII konkurs im. Stanisława Czernieckiego na najlepszą publikację o lokalnych i regionalnych kulinariach w 2019 r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Raby” ogłasza VII konkurs im. Stanisława Czernieckiego na najlepszą publikację o lokalnych i regionalnych kulinariach w 2019 r. w którym nagrodą jest puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Publikacje należy nadsyłać na adres stowarzyszenia do 30 sierpnia 2019 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 września 2019 r. podczas IX Festiwalu Rosołu w Rozdzielu. Do konkursu zapraszamy autorów i wydawców publikacji kulinarnych w tym przede wszystkim lokalne grupy działania z całego kraju.

Publikacje do konkursu należy zgłaszać do 30 sierpnia 2019 roku (data wpływu do biura), przesyłając skan wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego drogą mailową na adres biuro@dolinaraby.pl i przynajmniej jeden egzemplarz publikacji wraz z oryginałem zgłoszenia na adres biura LGD „Dolina Raby” Chrostowa 1B, 32-742 Sobolów (wpływ do biura do 30 sierpnia 2019 r.).

Regulamin konkursu (plik do pobrania)

Formularz zgłoszeniowy (plik do pobrania)

29 lipca 2019

KONKURSU PT. „PROW OKIEM FOTOREPORTERA”

26 lipca 2019

Wizyta studyjna do Francji pn.: „Dobre przykłady w zakresie rozwoju turystyki opartej na walorach przyrody oraz dziedzictwie kulturowym”