Władze Stowarzyszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Władze Stowarzyszenia

ZARZĄD

  1. Agnieszka Wojtkowska- Prezes
  2. Teresa Olszewska- Wiceprezes
  3. Mirosław Jan Angielczyk- Członek Zarządu

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Mirosława Kur- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej 
  1. Piotr Kunicki- Członek Komisji Rewizyjnej
  2. Marian Waszczuk- Członek Komisji Rewizyjnej

RADA

  1. Beata Hanusz- Przewodniczący Rady
  1. Krystyna Wojtkowska-  Wiceprzewodniczący Rady
  2. Aneta Żochowska- Sekretarz Rady
  3. Ewa Derewońko- Członek Rady
  4. Piotr Andrzejczuk- Członek Rady
  5. Monika Borysiuk  Tomczuk- Członek Rady
  6. Joanna Kamińska- Członek Rady
  7. Magdalena Miler  - Wawrzyniak-  Członek Rady

CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA

  1. Gmina Drohiczyn-  Członek Stowarzyszenia
  2. Gmina Perlejewo-  Członek Stowarzyszenia
  3. Gmina Dziadkowice-  Członek Stowarzyszenia
  4. Gmina Repki-  Członek Stowarzyszenia
  5. Gmina Korczew-  Członek Stowarzyszenia
  6. Gmina Sarnaki-  Członek Stowarzyszenia
  7. Gmina Siemiatycze-  Członek Stowarzyszenia
  8. Gmina Jabłonna Lacka-  Członek Stowarzyszenia
  9. Gmina Sterdyń-  Członek Stowarzyszenia
  10. Gmina Huszlew-  Członek Stowarzyszenia
  11. Miasto i Gmina Łosice-  Członek Stowarzyszenia
  12. Gmina Olszanka-  Członek Stowarzyszenia
  13. Gmina Platerów-  Członek Stowarzyszenia
  14. Gmina Sabnie-  Członek Stowarzyszenia
  15. Gmina Stara Kornica-  Członek Stowarzyszenia
  16. Gmina Ceranów-  Członek Stowarzyszenia
  17. Gmina Sokołów Podlaski-  Członek Stowarzyszenia
  18. Miasto i Gmina Kosów Lacki-  Członek Stowarzyszenia
  19. Gmina Paprotnia-  Członek Stowarzyszenia
  20. Gmina Przesmyki-  Członek Stowarzyszenia
  21. Powiat Sokołowski-  Członek Stowarzyszenia
  22. Powiat Łosicki-  Członek Stowarzyszenia
  23. Gmina Mielnik-  Członek Stowarzyszenia
  24. Gmina Milejczyce-  Członek Stowarzyszenia
  25. Gmina Nurzec Stacja-  Członek Stowarzyszenia
  26. Gmina Grodzisk-  Członek Stowarzyszenia
  27. Miasto Siemiatycze-  Członek Stowarzyszenia
  28. Powiat Siemiatycki-  Członek Stowarzyszenia
  29. Młyn Zbożowy Bracia Górscy Sp.j. -  Członek Stowarzyszenia
  30. Woźniak Urszula-  Członek Stowarzyszenia
  31. Kordaczuk Paweł-  Członek Stowarzyszenia
  32. Radziszewska Wiesława-  Członek Stowarzyszenia
  33. Nowotniak Włodzimierz-  Członek Stowarzyszenia
  34. Hulińska Elwira-  Członek Stowarzyszenia
  35. Kryński Zdzisław-  Członek Stowarzyszenia
  36. Mazurczak Małgorzata-  Członek Stowarzyszenia
  37. Marciniak Wiesław-  Członek Stowarzyszenia
  38. Bielak Waldemar-  Członek Stowarzyszenia
  39. Robert Zawistowski-  Członek Stowarzyszenia
  40. Bademoor Dwór w Zabużu-  Członek Stowarzyszenia
  41. Firma Usługowa „Podlasie” -  Członek Stowarzyszenia
  42. Barbara Zawistowska-  Członek Stowarzyszenia
  43. Witold Stolarczuk-  Członek Stowarzyszenia
  44. Łosicki Dom Kultury-  Członek Stowarzyszenia
  45. Gródek Dwór Sp. z o.o. -  Członek Stowarzyszenia
  46. Artur Bobiński -  Członek Stowarzyszenia
  47. PZU „Buzzy” -  Członek Stowarzyszenia
  48. Maciej Wasiluk -  Członek Stowarzyszenia
  49. Sklep spożywczo-przemysłowy w Sarnakach
  50. Anna Jurzyk -  Członek Stowarzyszenia
  51. Sklep spożywczy „Maryla” -  Członek Stowarzyszenia
  52. Przedsiębiorczo Handlowe „Jacek” -  Członek Stowarzyszenia
  53. Firma transportowa „Marpol” -  Członek Stowarzyszenia
  54. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Złom-tex” -  Członek Stowarzyszenia
  55. „Trak” -  Członek Stowarzyszenia
  56. Tartak „Bronek” -  Członek Stowarzyszenia
  57. Piękny Wschód  -  Członek Stowarzyszenia
  58. PHU Adam -  Członek Stowarzyszenia
  59. PHU Tomparkiet Żołnicki -  Członek Stowarzyszenia
  60. Dorota Kozłowska -  Członek Stowarzyszenia
  61. Henryk Tomasz Czmut-  Członek Stowarzyszenia
  62. Mechaniczna Ścinka Drewna Mariusz Podbielski -  Członek Stowarzyszenia
  63. Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu Oddział w Perlejewie -  Członek Stowarzyszenia
  64. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kosowie Lackim -  Członek Stowarzyszenia
  65.  „Dażynka” -  Członek Stowarzyszenia
  66. Gospodarstwo Sadownicze Alina Paluch i córka -  Członek Stowarzyszenia
  67. Firma Handlowo-Usługowa „IGNA” -  Członek Stowarzyszenia
  68. Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. -  Członek Stowarzyszenia
  69. Gertruda Niemiec
  70. Bogusław Bernabiuk

 

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

 

  1. Podlaskie Stowarzyszenie Gmin z siedzibą w Drohiczynie -  Członek Stowarzyszenia
  2. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Razem” -  Członek Stowarzyszenia
  3. Mazowiecko Podlaskie Stowarzyszenie Agroturystyczne -  Członek Stowarzyszenia
  4. Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Dołubowie -  Członek Stowarzyszenia
  5. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Repkowskiej -  Członek Stowarzyszenia
  6. Agencja Reklamowo-Wydawnicza Kraina Bugu -  Członek Stowarzyszenia
  7. Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Mały Jeździec” -  Członek Stowarzyszenia
  8. Stowarzyszenie „KREDA” -  Członek Stowarzyszenia
  9. Fundacja Antiqua -  Członek Stowarzyszenia
  10. Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” -  Członek Stowarzyszenia
  11. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Czekanów -  Członek Stowarzyszenia
  12. Ochotnicza Straż Pożarna w Repkach -  Członek Stowarzyszenia
  13. Ochotnicza Straż Pożarna w Wyrozębach -  Członek Stowarzyszenia
  14. Ochotnicza Straż Pożarna w Skrzeszewie -  Członek Stowarzyszenia
  15. Stowarzyszenia „Wspólny Cel” -  Członek Stowarzyszenia
  16. Zielony Zakątek nad Cetynią -  Członek Stowarzyszenia
  17. Powiatowe Stowarzyszenie Animatorów Kultury -  Członek Stowarzyszenia
  18. Ochotnicza Straż Pożarna w Przesmykach -  Członek Stowarzyszenia
  19. Ochotnicza Straż Pożarna w Kosowie Lackim -  Członek Stowarzyszenia
  20. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Hołubla -  Członek Stowarzyszenia
  21. Ochotnicza Straż Pożarna Natolin -  Członek Stowarzyszenia
  22. Ochotnicza Straż Pożarna w Kupientynie -  Członek Stowarzyszenia
  23. Stowarzyszenie Przyjaciół Serpelic -  Członek Stowarzyszenia
  24. Stowarzyszenie „Nadbużańskie Dwory i Pensjonaty” -  Członek Stowarzyszenia
  25. Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św.Ap.Piotra i Pawła w Śledzianowie -  Członek Stowarzyszenia
  26. Stowarzyszenie „Czarnianki” -  Członek Stowarzyszenia

 

 

CZŁONKOWIE HONOROWI:

 

  1. Kunicki Józef-  Członek Honorowy Stowarzyszenia