Władze Stowarzyszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

Władze Stowarzyszenia

 

ZARZĄD

 

  1. Agnieszka Wojtkowska - Prezes
  2. Teresa Olszewska - Wiceprezes
  3. Mirosław Jan Angielczyk - Członek Zarządu

 

KOMISJA REWIZYJNA

 

  1. Renata Wojcieszuk - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  2. Antoni Apoloniusz Brzeziński - Członek Komisji Rewizyjnej
  3. Marcin Urbański - Członek Komisji Rewizyjnej

 

RADA

 

  1. Beata Hanusz - Przewodniczący Rady
  2. Krystyna Wojtkowska -  Wiceprzewodniczący Rady
  3. Aneta Żochowska - Sekretarz Rady
  4. Ewa Derewońko - Członek Rady
  5. Piotr Andrzejczuk - Członek Rady
  6. Monika Borysiuk  Tomczuk - Członek Rady
  7. Joanna Kamińska - Członek Rady
  8. Magdalena Miler  - Wawrzyniak -  Członek Rady

 

CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA

  1. Gmina Drohiczyn-  Członek Stowarzyszenia
  2. Gmina Perlejewo-  Członek Stowarzyszenia
  3. Gmina Repki-  Członek Stowarzyszenia
  4. Gmina Korczew-  Członek Stowarzyszenia
  5. Gmina Sarnaki-  Członek Stowarzyszenia
  6. Gmina Siemiatycze-  Członek Stowarzyszenia
  7. Gmina Jabłonna Lacka-  Członek Stowarzyszenia
  8. Gmina Sterdyń-  Członek Stowarzyszenia
  9. Gmina Huszlew-  Członek Stowarzyszenia
  10. Miasto i Gmina Łosice-  Członek Stowarzyszenia
  11. Gmina Olszanka-  Członek Stowarzyszenia
  12. Gmina Platerów-  Członek Stowarzyszenia
  13. Gmina Sabnie-  Członek Stowarzyszenia
  14. Gmina Stara Kornica-  Członek Stowarzyszenia
  15. Gmina Ceranów-  Członek Stowarzyszenia
  16. Gmina Sokołów Podlaski-  Członek Stowarzyszenia
  17. Miasto i Gmina Kosów Lacki-  Członek Stowarzyszenia
  18. Gmina Paprotnia-  Członek Stowarzyszenia
  19. Gmina Przesmyki-  Członek Stowarzyszenia
  20. Powiat Sokołowski-  Członek Stowarzyszenia
  21. Powiat Łosicki-  Członek Stowarzyszenia
  22. Gmina Milejczyce-  Członek Stowarzyszenia
  23. Gmina Nurzec Stacja-  Członek Stowarzyszenia
  24. Gmina Grodzisk-  Członek Stowarzyszenia
  25. Miasto Siemiatycze-  Członek Stowarzyszenia
  26. Powiat Siemiatycki-  Członek Stowarzyszenia
  27. Młyn Zbożowy Bracia Górscy Sp.j. -  Członek Stowarzyszenia
  28. Woźniak Urszula-  Członek Stowarzyszenia
  29. Kordaczuk Paweł-  Członek Stowarzyszenia
  30. Nowotniak Włodzimierz-  Członek Stowarzyszenia
  31. Hulińska Elwira-  Członek Stowarzyszenia
  32. Kryński Zdzisław-  Członek Stowarzyszenia
  33. Mazurczak Małgorzata-  Członek Stowarzyszenia
  34. Marciniak Wiesław-  Członek Stowarzyszenia
  35. Bielak Waldemar-  Członek Stowarzyszenia
  36. Robert Zawistowski-  Członek Stowarzyszenia
  37. Bademoor Dwór w Zabużu-  Członek Stowarzyszenia
  38. Dariusz Żochowski- Członek Stowarzyszenia
  39. Witold Stolarczuk-  Członek Stowarzyszenia
  40. Łosicki Dom Kultury-  Członek Stowarzyszenia
  41. Gródek Dwór Sp. z o.o. -  Członek Stowarzyszenia
  42. Artur Bobiński -  Członek Stowarzyszenia
  43. PZU „Buzzy” -  Członek Stowarzyszenia
  44. Maciej Wasiluk -  Członek Stowarzyszenia
  45. Anna Jurzyk -  Członek Stowarzyszenia
  46. Sklep spożywczy „Maryla” -  Członek Stowarzyszenia
  47. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Złom-tex” -  Członek Stowarzyszenia
  48. „Trak” -  Członek Stowarzyszenia
  49. Tartak „Bronek” -  Członek Stowarzyszenia
  50. Piękny Wschód  -  Członek Stowarzyszenia
  51. PHU Adam -  Członek Stowarzyszenia
  52. Henryk Tomasz Czmut-  Członek Stowarzyszenia
  53. Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu Oddział w Perlejewie -  Członek Stowarzyszenia
  54. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kosowie Lackim -  Członek Stowarzyszenia
  55.  „Dażynka” -  Członek Stowarzyszenia
  56. Gospodarstwo Sadownicze Alina Paluch i córka -  Członek Stowarzyszenia
  57. Firma Handlowo-Usługowa „IGNA” -  Członek Stowarzyszenia
  58. Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. -  Członek Stowarzyszenia
  59. Gertruda Niemiec – Członek Stowarzyszenia
  60. Bogusław Bernabiuk – Członek Stowarzyszenia
  61. TT Serwis/scheda Podlaska – Członek Stowarzyszenia
  62. Mirosława Kur- Członek Stowarzyszenia
  63. Piotr Kunicki- Członek Stowarzyszenia
  64. Edward Głowacki- Członek Stowarzyszenia
  65. Anna Bobińska – Członek Stowarzyszenia
  66. Anna Sekielska – Członek Stowarzyszenia

 

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

  1. Podlaskie Stowarzyszenie Gmin z siedzibą w Drohiczynie -  Członek Stowarzyszenia
  2. Mazowiecko Podlaskie Stowarzyszenie Agroturystyczne -  Członek Stowarzyszenia
  3. Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Dołubowie -  Członek Stowarzyszenia
  4. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Repkowskiej -  Członek Stowarzyszenia
  5. Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Mały Jeździec” -  Członek Stowarzyszenia
  6. Stowarzyszenie „KREDA” -  Członek Stowarzyszenia
  7. Fundacja Antiqua -  Członek Stowarzyszenia
  8. Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” -  Członek Stowarzyszenia
  9. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Czekanów -  Członek Stowarzyszenia
  10. Ochotnicza Straż Pożarna w Sarnakach – Członek Stowarzyszenia
  11. Ochotnicza Straż Pożarna w Repkach -  Członek Stowarzyszenia
  12. Ochotnicza Straż Pożarna w Wyrozębach -  Członek Stowarzyszenia
  13. Ochotnicza Straż Pożarna w Skrzeszewie -  Członek Stowarzyszenia
  14. Stowarzyszenia „Wspólny Cel” -  Członek Stowarzyszenia
  15. Zielony Zakątek nad Cetynią -  Członek Stowarzyszenia
  16. Powiatowe Stowarzyszenie Animatorów Kultury -  Członek Stowarzyszenia
  17. Ochotnicza Straż Pożarna w Przesmykach -  Członek Stowarzyszenia
  18. Ochotnicza Straż Pożarna w Kosowie Lackim -  Członek Stowarzyszenia
  19. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Hołubla -  Członek Stowarzyszenia
  20. Ochotnicza Straż Pożarna Natolin -  Członek Stowarzyszenia
  21. Ochotnicza Straż Pożarna w Kupientynie -  Członek Stowarzyszenia
  22. Stowarzyszenie Przyjaciół Serpelic -  Członek Stowarzyszenia
  23. Stowarzyszenie „Nadbużańskie Dwory i Pensjonaty” -  Członek Stowarzyszenia
  24. Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św.Ap.Piotra i Pawła w Śledzianowie -  Członek Stowarzyszenia
  25. Stowarzyszenie „Czarnianki” -  Członek Stowarzyszenia
  26. Stowarzyszenie „Moszczonka” – Członek Stowarzyszenia

 

CZŁONKOWIE HONOROWI:

  1. Kunicki Józef-  Członek Honorowy Stowarzyszenia